Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Wtorek, Maj 24, 2022
Zobacz Temat
Jinja Temple | INNE | Offtopic
Strona 7 z 10 << < 4 5 6 7 8 9 10 >
Autor RE: Poka? swój pulpit!
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 08-07-2013 22:37
Pracujący - check
Młody - check
Singiel z wyboru - check

To ja

Co do Vity to zależy czego oczekujesz, tak naprawdę to dopiero teraz opłaca się kupić, bo masz subskrypcję ps+ i przynajmniej jedną grę na vitę w miesiącu za free to raz, dużo gier zapowiedzieli na koniec roku, pierwszą połowę 2014 (Demon Gaze - dungeon crawler z JP, Final Fantasy X i X-2 remastery) jest Persona i parę innych fajnych gierek.

Natomiast dla kogoś kto umie choć troszkę Japoński to ta konsolka to cudo jest.

PS4 oczywiście się opłaca bardziej jak xbone, raz ten drugi wyjdzie w premierę tylko w 21 krajach na świecie ;p porażka totalna (i nie ma tam PL), PS4 jest world wide listopad/grudzień 2013.

Ja sam zainwestuję w PS4 a trójkę zostawię sobie do starszych gier.

PS: Mam jeszcze stare PSP, ale tam screenshota nie zrobię ;p chyba, że aparatem ^^;;;;
Wyślij Prywatną Wiadomość
@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 08-07-2013 22:46
Jeszcze ja dodam krótko od siebie, że zakupu nie żałuję, wręcz przeciwnie.

@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 08-07-2013 23:01
A co mi powiecie o samej budowie konsoli, a raczej chodzi mi o kwestie jej wytrzymałości?

sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 08-07-2013 23:11
Hmm, aż taki bogaty nie jestem więc nie testowałem jej jak raz na YT oglądałem kolesi co zrzucali z paru metrów nowe samsungi i iphone'y ;p

Ale konsola jest całkiem wytrzymała i bardzo fajnie się prezentuje, no i jest wygodna w trzymaniu. Warto sobie nakleić folie na ekran, sam mam cały przedni panel naklejany ze specjalnego tworzywa i tak się to prezentuje.

Troszkę starsza fotka:
fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/599933_515726275118535_64460731_n.jpg
@Vessin
Super Administrator

Dodane dnia 08-07-2013 23:14
Specjalna naklejka na obudowę pod tapetę?
3288721 Wyślij Prywatną Wiadomość
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 08-07-2013 23:16
Tak, to jest naklejka ochronna razem z folią na ekran, zajmuje cały przedni panel.

Wygodniejsze od samej folii, którą miałem do niedawna no i fajnie się prezentuje
Zombie
Użytkownik

Dodane dnia 09-07-2013 00:03
Hmmm. Zaczynam coraz poważniej zastanawiać się nad pozostaniem singlem.

Zresztą. Mam takie usposobienie i charakter, że żadna jak dotąd nie wytrzymała ze mną dłużej niż miesiąc
sakiu
PS: Mam jeszcze stare PSP, ale tam screenshota nie zrobię ;p chyba, że aparatem ^^;;;;

Oponowałbym KLIK

Moje opowiadanie Sci-Fi: KLIK Zawieszone do odwołania
mój MAL : MyAnimeList (Porzucony)
Edytowane przez Zombie dnia 20-08-2013 13:36
lukasz280 http://lukasz280.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
Yoshimori
Użytkownik

Dodane dnia 09-07-2013 09:34
Widziałem, że masz tam Personę 2 i 3 z PSPowej wersji, więc powiedz mi, jak wygląda kwestia odpalania gier ze starego PSP na PS Vita? Wyglądają choć trochę lepiej? Odpalisz tylko te, które są dostępne na PS Store, czy inne opcje też istnieją? A co do tej naklejki, to sprowadzałeś z Japonii czy w Polsce też takie cuda dostaniesz?
5679292 Wyślij Prywatną Wiadomość
Zombie
Użytkownik

Dodane dnia 09-07-2013 10:22
@Yoshimori
Oficjalnie odpalisz tylko te gry, co są dostępne na PS store. Jednak dostępny jest HBTLoader, który pozwala na uruchamianie ISO gier z PSP a od nie dawna potrafi odpalić całe HomeBrew(tak to się pisało?). Z tego co mi wiadomo (dawno temu sprawdzałem informacje odnośnie tego) nie ma jeszcze działającej przeróbki softu dla PSV, ale donosy mówią, że nie jest to niemożliwe.

sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 09-07-2013 11:10
Jeśli masz tylko PSV to tylko to co jest w Vita store, jeśli masz PS3 to możesz wgrać gry, które niby oficjalnie nie są obłusgiwane, ale nie wszystkie działają.

Sam sprawdziłem to jakiś czas temu na Valkyria Chronicles 2, która oficjalnie nie była na liście (chyba nadal nie jest) i z PS3 się wgrała i działała.

Jeśli coś zmienili to musiało to być całkiem niedawno i nie wiem o tym

Co do tego jak same gry wyglądają? To możnw włączyć filtrowanie (wg mnie trzeba) i wtedy wygląda tak jak na PSP, albo troszkę lepiej, rzadko gorzej, np o wiele lepiej na PSV prezentują się Fate/Extra i 3rd Birthday bo są to gry bardzo kolorowe i OLED kolory to ma zajebiste

Mogę nagrać jakąś krótką prezentację, dunno... pomyślim ;p
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 09-07-2013 14:32
Szczerze, to zastanawiam się jeszcze nad:

www.sammobile.com/wp-content/uploads/2013/03/img_acc_032.jpg

Z uwagi na to, że może być to ciekawe, jednakże Vitę też wezmę pod uwagę.

@Vessin
Super Administrator

Dodane dnia 09-07-2013 15:19
Co ci da pad, jak pod samsunga nie robią dużo fajnych gier?
3288721 Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 09-07-2013 15:26
Według mnie jest to coś nietypowego, a EA ponoć przygotowuje jakieś tytuły specjalnie pod SGS4.

@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 09-07-2013 15:43
haha Kwestia wytrzymałości. Tu mogę pomòc ja. Bo ostatnio PSV wyślizgnęła mi z ręki i upadła na ziemię z wysokości około metra, może troszkę więcej. (ponoć wyglądało to tak jakbym ją wyrzucił ) Nic jej się nie stało, ba nawet się nie wyłączyła czy zresetowała. Mechanicznie też nie ucierpiała. Najsłabszy punkt to tylny panel dotykowy, bardzo łatwo się rysuje. Całość ogòlnie lubi się brudzić.

Zombie
Użytkownik

Dodane dnia 09-07-2013 16:35
@Aldi
Taki pad to fajny bajer, ale jest jeden problem. Bardzo mało aplikacji natywnie obsługuje takie bajey (developerzy nie widzą sensu w implementowaniu takiej funkcjonalności) i wymagają innej aplikacji do swoistej emulacji dotyku ekranu, kiedy naciskasz jakiś przycisk.

Jednakże, jeśli jest to przez samsunga wydane, to może do samego systemu dodali coś, co pozwoli na wygodne i proste używanie pada. :\

@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 09-07-2013 18:17
Dzięki za info o wytrzymałości Vity - Natura ludzka - pukniesz, stukniesz, wypadnie Ci z ręki.

Odnośnie samego GamePada od Samsunga - jeszcze przed premierą samej S4 było już wiadomo, że zostanie wydany, czyli zapewne jest coś w systemie, bądź będzie jakaś specjalna poprawka/aktualizacja.

Zombie
Użytkownik

Dodane dnia 10-07-2013 14:35
Do rodzinki moich komputerów dołączył netbook. Wolny, ale po paru modyfikacjach i włożeniu nowej kości RAM daje radę. Jeszcze przerobię antenę WiFi i powinno być ok. Na screen-ie nic szczególnego, ale dla zasady est ^_^
KLIK

Edytowane przez Zombie dnia 20-08-2013 13:40
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 10-07-2013 14:45
Zapewne system świeżo po instalacji -> Oczywiście Torrenty znalazły swoje miejsce wśród pierwszych programów.

greony12
Użytkownik

Dodane dnia 02-08-2013 13:46
mam nowy typ pulpitu, gmerałem w nim 2 tyg. i oto skutek:

http://www.youtub...wjv2SrxqHo

lub fotko:

http://img12.imag...1/h2ou.png

zazdrośni?

sam nie wiem co napisać.....
http://www.youtube.com/user/greony12?feature=mhee Wyślij Prywatną Wiadomość
^Rie
Administrator

Dodane dnia 02-08-2013 15:02
Od czegoś udzielanie się na forum trzeba zacząć ^^

Jakiś czas temu zrobiłam porządki, to mogę pokazać

http://imageshack.../jsxo.png/
9558779 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 10 << < 4 5 6 7 8 9 10 >
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności