Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: środa, Sierpień 10, 2022
Zobacz Temat
Jinja Temple | FORUM TEMATYCZNE | Gry
Autor Wied?min 2
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 11-05-2011 04:34
Wydaje mi się, że o Wiedźminie nie trzeba wiele pisać... Druga odsłona gdy, o tak! Już 17 Maja w sprzedaży. Jak myślicie? Czym może nas zaskoczyć historia Geralta z Rivii?

Czytaliście książkę, oglądaliście film... Graliście zapewne w pierwszą część gry - nadchodzi dalsza historia... Wiedźmin Dwa - Zabójcy Królów.

Wydaje mi się, że będzie to wielka premiera, która w jakimś ogromnym stopniu nie zaskoczy fanów... Jednak - mogę się mylić...

Jakie jest wasze zdanie na temat gry, której "wielka premiera" za kilka dni?

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wied?min 2
kefaise
Użytkownik

Dodane dnia 11-05-2011 08:31
Jeżeli nie spoczęli na laurach i zrobią Wiedźmina 2 lepszego od jedynki to wyjdzie genialna gra Jak w każdym RPG ważna jest historia, a tutaj mieliśmy do czynienia z genialną opowieścią

No i mam nadzieję, że zrobią przerywnik w stylu IV rozdziału, bo to mój ulubiony rozdział ("Zjadarka wygląda jak teściowa", eheheh )

http://myanimelist.net/profile/kefaise

http://kefaise.de...
7140391 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wied?min 2
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 21-05-2011 12:27
Grał już ktoś? Podoba się?

Według mnie nieco za duży nakład położyli na grafikę. Gra ma nieco wysokie wymagania, ale na średniej klasy sprzęcie wiedźminek chodzi bardzo dobrze(u mnie na ustawieniach średnio/wysokich).

Zabójcy królów - na początku gry możemy już dowiedzieć się(wywnioskować), że w trakcie trwania historii dojdzie do walki pomiędzy dwoma wiedźminami. Nie poświęciłem do tej pory zbyt dużo czasu na grę, ale zdążyłem już poczuć humorystyczne klimaty, jeśli chodzi o teksty w grze. Dużo wulgaryzmów, ale co się dziwić - w końcu na pudełku znajduje się znaczek PEGI +18.

Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności