Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: środa, Sierpień 10, 2022
Zobacz Temat
Jinja Temple | FORUM TEMATYCZNE | Gry
Autor Diablo III
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 09-04-2012 11:53
Jak wiadomo, a może i nie wiadomo - 15 marca 2012 roku, oficjalnie rozpoczęto przedsprzedaż gry Diablo 3, która swą premierę będzie miała 15 maja 2012 roku. Data ta na 99% nie zostanie już zmieniona, więc... Wreszcie doczekaliśmy się tytułu, na który wszyscy czekali z zapartym tchem, śledząc wydarzenia, w których non-stop była mowa o przekładaniu premiery.

Przyznam się, że do teraz lubię sobie czasami popykać w poprzednią część Diablo II - na battlenecie.

Co sądzicie o tym tytule, czekaliście na niego? Sądzicie, że przyciągnie graczy tak, jak część poprzednia, czy chociażby inne produkcje typu Warcraft III?

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Diablo III
Yoshimori
Użytkownik

Dodane dnia 09-04-2012 12:31
http://www.youtub...QS6kYhlXEs

Że też w naszym katolickim kraju takie bezbożne gry się pojawiają. Tfu. *rofl*

5679292 Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 09-04-2012 14:25
Yoshimori napisał/a:
http://www.youtub...QS6kYhlXEs

Że też w naszym katolickim kraju takie bezbożne gry się pojawiają. Tfu. *rofl*

Hahahah! Co to ma być?

Nieoryginalny
Użytkownik

Dodane dnia 16-05-2012 18:09
W sumie denerwuje mnie trochę ten cały hype na Diablo III. Grałem w II
i miło wspominam ten tytuł, ale nie mam kasy na kupowanie co chwila nowych gier. Blizzard standardowo chce od graczy 200 zł, a co za tym idzie ja od razu wypisuję z grupy ludzi posiadających nowego Diablo w dniu premiery. Ogólnie nie mam nic do gier Blizzarda, ale nie mogę znieść myśli, że stoi tuż pod moim nosem smaczny tort, którego nie mogę zasmakować :<
@Vessin
Super Administrator

Dodane dnia 16-05-2012 18:22
Wiem, że zgrzeszę, ale napiszę, że to tylko gra. Takie jest moje zdanie i nic tego nie zmieni.
3288721 Wyślij Prywatną Wiadomość
jacellow
Użytkownik

Dodane dnia 16-05-2012 19:42
Nieoryginalny napisał/a:
Ogólnie nie mam nic do gier Blizzarda, ale nie mogę znieść myśli, że stoi tuż pod moim nosem smaczny tort, którego nie mogę zasmakować :<

Właściwie to w tej chwili za bardzo nic nie stoi , bo trzeba bardzo dobrze się naszukać, żeby kupić teraz własną kopię (mówię o boxie). Ze sklepów rozeszło się jak ciepłe bułeczki. W internecie też, gdzie nie spojrzę, to zapas wyczerpany, a produkt niedostępny. Na allegro ludzie już sprzedają zwykłą wersję o 50zł drożej niż w sklepach. Mam nadzieję, że sklepy zapasy uzupełnią niedługo, bo mimo że nie chciałem kupować tuż po premierze, to coś czuję, że zbyt długo nie oprę się tej diabelskiej pokusie ;p

Edytowane przez jacellow dnia 16-05-2012 19:45
16205776 Wyślij Prywatną Wiadomość
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 18-05-2012 20:58
Ja tam gram od czasu do czasu

Demon Hunter lvl 9 i nie mam czasu na więcej.... meeeeeh....
Nieoryginalny
Użytkownik

Dodane dnia 19-05-2012 00:21
Właściwie to w tej chwili za bardzo nic nie stoi , bo trzeba bardzo dobrze się naszukać, żeby kupić teraz własną kopię (mówię o boxie). Ze sklepów rozeszło się jak ciepłe bułeczki. W internecie też, gdzie nie spojrzę, to zapas wyczerpany, a produkt niedostępny. Na allegro ludzie już sprzedają zwykłą wersję o 50zł drożej niż w sklepach. Mam nadzieję, że sklepy zapasy uzupełnią niedługo, bo mimo że nie chciałem kupować tuż po premierze, to coś czuję, że zbyt długo nie oprę się tej diabelskiej pokusie ;p

Właśnie zorientowałem się, że to następny problem jaki wiąże się z kupnej tego tytułu. Żeby było lepiej to już nie pierwsza taka sytuacja jaka mi się zdarzyła. Otóż podczas pre purchase Guild Wars 2 także nie zdążyłem, bo było za mało egzemplarzy. Tak bardzo chciałem ją kupić od polskiego wydawcy, a tutaj nici. No cóż widzę, że pozostaje mi jedynie czekać na rozwój sytuacji. Może jakiś konkurs znajdę i wezmę udział. Ogólnie moi znajomi chcieli kupić podczas nocnej sprzedaży. No cóż... 5 minut i nic nie zostało. Sklepy takie jak Carrefour, Tesco, Saturn itp. ogołocone z pudełek. Widnieją tylko bezsilne wywieszki Diablo III - brak produktu. I tak na 6 pułkach w każdym sklepie. Dla mnie po prostu jakiś koszmar :<
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 03-09-2012 10:08
http://www.youtub...u7zrJByr2g

Diablo na inf zsolowany

Ogólnie to całe inferno solo zrobiłem. Koniec! bye diablo wuuuuhuuuuu
Migum
Moderator

Dodane dnia 17-01-2013 23:42
Vessin napisał/a:
Wiem, że zgrzeszę, ale napiszę, że to tylko gra. Takie jest moje zdanie i nic tego nie zmieni.

Spłoń : D

http://myanimelist.net/profile/mightytomcios <- Mój mal.
7874989 www.spwc.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności