Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Rejestracja
Zgubione hasło
Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Piątek, Sierpień 12, 2022
Zobacz Temat
Jinja Temple | FORUM TEMATYCZNE | Gry
Autor Valkyria Chronicles
mila galish
Użytkownik

Dodane dnia 09-06-2021 12:06
Galia - mały, ale dumny kraj - znalazła się między młotem a kowadłem. Dwa sąsiednie mocarstwa zagrażają jej istnieniu i są gotowe brutalnie zmiażdżyć jej szlachetny naród. Odważny dowódca o imieniu Velkin musi chronić ludność cywilną przed pozbawionymi skrupułów agresorami. Ale czy realistyczne jest radzenie sobie z zagrożeniem przez mały pluton?

Być może utalentowany watażka mógłby odnieść zwycięstwo nawet w tak niesprzyjających okolicznościach, ale los sprawił mu niemiłą niespodziankę. Nad Galią pojawiło się nowe zagrożenie - inwazja mitycznych Walkirii, rasy, w której istnienie nikt nie wierzył. Wojowniczy lud, który wydawał się żyć tylko w legendach, całkowicie zmienił układ sił. Będziesz potrzebował całej swojej odwagi, wytrwałości i sprytu, aby pokonać wszystkie niebezpieczeństwa!

Edit T3NCHU
Post wydaje się zbyt sensowny na bota, ale link który był pod spodem wyleciał na kopach. Użytkownik będzie monitorowany.
Edytowane przez T3NCHU dnia 09-06-2021 19:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności