Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: środa, Sierpień 10, 2022
Zobacz Temat
Jinja Temple | ANIME | Znienawidzone
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Znienawidzone anime
Dark Runaway
Użytkownik

Dodane dnia 20-01-2009 23:33
Jak sam tytuł tematu wskazuje, tu wypiszcie anime , które zapadły wam w pamieć jako te najgorsze.Mile widziane są uzasadnienia.

1.Death Note-nudyy...
2.Love Hina-słaba kreska i jeszcze gorsza fabuła
3.Elfen Lied-odrażająca kreska i zero realizmu...
4.Kanon (2006)-nudy, nie dorównalo Clannad'owi
5.OVA'ki "School Days"-nie muszę uzasadniać.Każdy kto obejżał, napeno wie o co mi chodzi;/
6.Shaman King-nie przypadło mi do gustu...
7.Dragon Ball-nie dość , że tasiemiec to do tego tragiczny..
8.Devil May Cry-po przejściu gry, zabrałam się za anime.Ale na 2 odc zakończyłam.Totalne dno..
http://myanimelist.net/animelist/Runaway Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Znienawidzone anime
mumin
Użytkownik

Dodane dnia 01-02-2009 15:12
Dark myslisz sie co do niektorych Anime:
Kanon (2006) jak sama nazwa wskazuje zostal wydany przed Clannadem wiec nie masz co tu porownywac
Dragon Ball - z tym tasiemcem to sie zgodze a dlatego ze tragiczny to nie poniewarzto nie jest "nowe" Anime tylko no juz swoje lata posiada i nie ma co sie spodziewac po nim fenomenu
Death Note "Nudny" ?? prawdopodobnie poprostu go nie zrozumialas dlatego wydal Ci sie nudny

tyle odemnie

img269.imageshack.us/img269/1735/snapshot20090104222351.jpg
8312048 Wyślij Prywatną Wiadomość
Takumi
Użytkownik

Dodane dnia 01-02-2009 20:10
Dragon Ball (smocze jądra) - nudny..
PoKeMoN (nie tylko anime)
no i Shin-chan (omujborze rzalibul)

Death Note ROXX!

www.anime-planet.com/images/users/signatures/Takumi.jpg
1181453 Wyślij Prywatną Wiadomość
Fidel
Użytkownik

Dodane dnia 02-02-2009 17:38
Ja się podpisze pod pokemonami i digimonami. Nie lobię niczego co kończy się na mon

Fidel
Sry za pisownie (nie umiem pisać )
3868253 Wyślij Prywatną Wiadomość
Dark Runaway
Użytkownik

Dodane dnia 03-02-2009 07:49
Przykro mi , ale nic nie widziałam w Death Note.I jak najbardziej go zrozumiałam ^^ Tylko przez te 30 odc?( juz nawet nie pamiętam ile ich było) ta cała historia mnie nie wciagneła^^ Lubię takie gatunki jak kryminał czy prychologiczne , ale na serio się wynudzilam^^ Nie przekonywała mnie wizja stworzenia nowego świata przez Kire.Faktycznie, L byl niesamowity, ale wkrótce zginął i od tego momentu DN stracił wszystko w moich oczach ;/

Jeżeli chodzi o Kanon(2006) to nie wiedziałam , ze powstał przed Clannadem.Ale i tak cała ta historyjka była o kant dupy do potłumczenia^^ ;/ Ta liska, znikająca dziewczyna itd. Są inne serie, które naprawde mnie poruszyly^^

ZA to ja nie mogą zgodzić się z Kiss.Kannagi złe?^^ Ruchy to przecież najmniejszy problem^^ I tak kreska była bardzo ładna...
http://myanimelist.net/animelist/Runaway Wyślij Prywatną Wiadomość
Zaki
Użytkownik

Dodane dnia 24-05-2009 00:59
Amenidayo- zraziło mnie do siebie po paru minutach
Lucky Star - dość będzie jak powiem , że przez miesiąc dostawałem napadów szału gdy widziałem kremówkę.
Pokemon, Digimon, Dragon Ball.
Clanad - nie był w stanie dostarczyć tyle emocji co kanon

Nie zgodzę się z tobą co do 3 anime DR. Elfen leży w mojej liście 3 najlepszych (koło Kanona 2006 i Maria + Holic)

I am the one who lost control, but in the end i'll be the last man standing.
13090915 Wyślij Prywatną Wiadomość
Lukas
Użytkownik

Dodane dnia 28-05-2009 22:37
lol jak Deth note może znudzić bez obrazy ale nie załapałaś chyba tego co to anime pokazuje i o czym jest lub poprostu nie podchodzą CI te gatunki o do elfen lied uważam że na fabułe należy zwracać uwage szczególnie manga jest dobra i pokazuje całość historii a nei okrojony kawałek jak anime
Edytowane przez Lukas dnia 28-05-2009 22:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
Mat
Użytkownik

Dodane dnia 28-05-2009 23:09
W zupełności zgadzam się z Lukasem Death Note i Elfen Lied to dobre anime a jak ktoś uważa inaczej to niech się .... wiecie co mam na myśli.
12473338 Wyślij Prywatną Wiadomość
Lukas
Użytkownik

Dodane dnia 14-06-2009 20:53
kiedyś w poszukiwaniu komedii wpadłem na dwa tytuły które moge uznać za bardzo słabe były to "To love ru " i "Zero no Tsukaima" żadnego z tytułów nie obejżałemdo końca bo powielaja one tylko typowe dla echii gagi ;/ nie zaśmiałem się praktycznie anirazu oglądanie tych tytułów uznałem stratą czasu (może to też byś skutkiem tego że po obejżeniu School Rumble nie widziałem jeszcze komedii która by pobiła ten tytuł^^)
Luk4S
Użytkownik

Dodane dnia 02-07-2009 19:49
Też sobie napiszę:
1. Lucky Star - No największy gniot na świecie, anime jest tak żałosne, że szkoda więcej pisać.
2. NGE - Dla mnie to anime, miało wyglądać inteligentnie, ale nie istnieje "inteligentny bełkot", więc i anime jest koszmarnie głupie. Nie wspomnę o postaciach (Filmy kinowe te nowe są świetne... no ale pokazują serię inaczej)
3. Naruto, PoKeMoNy, Digimony, Yu Gi coś tam - Serie żałosne. A naruto najbardziej, dobra manga... a anime koszmarne.
4. Air, Kanon, Clannlad - Kreska podobno cudna, mnie odrzuca. Serie dla mnie są nudne.

To tyle takich porażek

img229.imageshack.us/img229/4930/podpisv2.png
dark_luke@tlen.pl 7070415 Wyślij Prywatną Wiadomość
lidk_a
Użytkownik

Dodane dnia 02-07-2009 20:16
Dragon Ball
Zero no Tsukaima
Air
Lucky Star
Kampfer
Koihime Musou (dziwię się że obejrzałam to)
Edytowane przez lidk_a dnia 01-02-2010 18:56
22568734 Wyślij Prywatną Wiadomość
erixon60
Użytkownik

Dodane dnia 31-07-2009 01:31
O jak miło. Widzę że nie jestem jedynym który nie lubi ZnT ^^
Irytująca bohaterka o imieniu Louise oraz bezmózgowiec o imieniu Saito potrafili zniechęcić mnie do tego anime tak, że pozostało zapamiętane jako największa porażka. Dlaczego ich tak nazwałem?
Luise - Wredne dziewcze które nic nie potrafi z brakiem szacunku do innych.
Saito - Kleił się do niej niczym największy hardcorowy fetyszysta lubiący obrywać biczem, być bluzganym i przywiązywanym jak pies. Mimo że miał szanse powrócić do domu, nie zrobił tego.

Poza tym Lucky Star. Kreska mnie tak przeraziła że nie dotrwałem dalej niż do połowy pierwszego odcinka.
Toradora z początku zalatywało ZnT ale w dalszych odcinkach bylo w stanie się wyrobić na coś uczciwego.
Rosario to Vampire - podobnie jak w ZnT znienawidziłem głównych bohaterów.
I jeszcze 2 sezon The Melancholy of Haruhi Suzumiya.. Zaczyna mnie coraz bardziej wnerwiać ta niekończąca się ósemka. Czyżby twórcą brakło weny i przez połowę serii puszczali to samo? Kto wie..

"Nie ćwicząc własnej siły pragniesz śmierci innych z cudzej ręki"
Puma
Użytkownik

Dodane dnia 31-07-2009 10:55
lucky star jest boskim anime nie w każdym anime chodzi o kreske
Takumi
Użytkownik

Dodane dnia 19-09-2009 12:52
no drugi sezon haruhi wkurwiał. rozumiem 2-3 odcinki ale ze az tyle to ciagneli?! a lucky star mnie zgromił przynudzaniem ;d szczegolnie to jak jesc tego rogalika na poczatku.

www.anime-planet.com/images/users/signatures/Takumi.jpg
1181453 Wyślij Prywatną Wiadomość
Yoshimori
Użytkownik

Dodane dnia 05-10-2009 17:46
Szczerze mówiąc jestem dość tolerancyjny w stosunku do anime, nie będę także jak inni najeżdżał na Pokemony, bo jako dzieciak z zapałem je oglądałem ;P. Wiadomo, że teraz już ich nie lubię no, ale po to w anime są przedziały wiekowe . Jak na razie znienawidziłem tylko Koihime Musou, po za fanserwisem generalnie nic innego w nim nie było, stąd moja opinia .
Pozdrawiam

5679292 Wyślij Prywatną Wiadomość
Arachne
Użytkownik

Dodane dnia 03-02-2011 16:12
1.Elfen Lied - dużo krwi, mordercze moe dziewczynki i nuudy. Iście szekspirowski dramat, co? Pfy.
2.Kaichou wa Maid-sama! - romanse kocham, ale tego szajsu nie da się oglądać. Głupia laska wyżywająca się na facetach i , , boski, , facio zgrywający przy tej dziewczynie bohatera.
3. Love Hina - kreska - porażka, fabuła - porażka, muzyka - porażka.
4. Lucky Star - nudy, nudy, nudy, nudy, nudy, nudy, nudy, nudy, nudy, nudy... i co by tu jeszcze dodać? Ah, już wiem.. NUDY!
5.Hakuouki Shinsengumi Kitan - widząc już główną bohaterkę mam napady gniewu, złości i myśli samobójcze. Takiej sieroty w żadnym anime jeszcze nie widziałam! Precz mi z tą Chizuru!
6.Vampire Knight - tak jak wyżej : widząc główną bohaterkę mam napady gniewu, bla bla bla. Takiej sieroty bla bla bla bla. Precz mi z tą Yuuki! jej 70% kwestii to , , Ah, Kanaame! kanameeee! ochhh!, ,

Dobra, to chyba tyle tych porażek ^^
Edytowane przez Arachne dnia 03-02-2011 16:13
22240144 Wyślij Prywatną Wiadomość
Dankan
Użytkownik

Dodane dnia 03-02-2011 20:53
@Arachne

W twoim przypadku polecam lepiej czytać co zamierzasz oglądać, bo podałaś dużo anime jedne z lepszych w swoim gatunku. Ja rozumiem że mogą ci się nie podobać, ale to chyba tylko świadczy o tym że sama nie wiesz co chcesz oglądać. Także kwestia zdrowego rozsądku dobierania tego czego się ogląda jest bardzo wskazana ;-)
Sam nigdy bym chyba nie zrobił tzw. znienawidzonego bo wiem że jeśli coś mnie nie interesuje to poco się męczyć, jest przecież tyle innych ciekawych M&A.
Zdrawiam

www.mtvk.pl/darekch/sc/t.png
www.mtvk.pl/darekch/sc/c1.pngmyanimelist.net/signature/Dankan.pngwww.mtvk.pl/darekch/sc/c3.png
www.mtvk.pl/darekch/sc/b.png

Edytowane przez Dankan dnia 03-02-2011 20:59
dankan_dad 2456704 http://myanimelist.net/animelist/Dankan Wyślij Prywatną Wiadomość
jacellow
Użytkownik

Dodane dnia 03-02-2011 23:18
@dankan, ja na przykład też mam parę znienawidzonych tytułów, bo kiedyś oglądałem wszystko jak leciało, nie lubowałem się w określonych gatunkach i jakoś ogólnie człowiek nie miał rozeznania w temacie. Teraz nie zabieram się po prostu za niektóre gatunki przez co unikam i nerwów, i wielkich porażek A owe znienawidzenie bierze się w moim przypadku z wielkiego rozczarowania jakimś tytułem przy jednoczesnym hype ludzi. Jakaś ukryta złośliwość daje o sobie znać.

Swoją listę przygotuję jak znajdę więcej czasu.

Edytowane przez jacellow dnia 03-02-2011 23:21
16205776 Wyślij Prywatną Wiadomość
hekate7
Użytkownik

Dodane dnia 20-08-2011 11:50
Vampire knight- jedyne znienawidzone. Pierwsze odcinki oglądałam z zapałem a później... jakoś padło. Po prostu nie mogłam znieść dłużej "rozlazłości" głównych bohaterów.
Zgadzam się z ^jacellow- jak się człowiek zawiedzie to później tego anime nie lubi. Podobnie miałam z drugą częścią Kuroshitsuji >.< Choć to mi jeszcze tak nie zbrzydło.
Migum
Użytkownik

Dodane dnia 17-01-2013 23:56
Death note.... nienawidzę
Vampire Knight... jak ja mogłem to obejrzeć?

http://myanimelist.net/profile/mightytomcios <- Mój mal.
7874989 www.spwc.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności