Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: środa, Sierpień 10, 2022
Zobacz Temat
Jinja Temple | ANIME | Znienawidzone
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Znienawidzone anime
Amored
Użytkownik

Dodane dnia 28-10-2015 20:37
Może nie tyle ich "nienawidzę", co po prostu brakowało mi sił do ich zakończenia. Na chwilę obecną porzuciłam tylko trzy serie, a to już jest jakiś wyczyn... chyba.

Kuroshitsuji - Pewnie zaraz naślecie na mnie falę hejtów, ale nie byłam w stanie się do tej serii przekonać. Gdyby nie inne tytuły, po które sięgnęłam w tamtym czasie, do anime już nigdy bym nie powróciła zrażona wizją lokaja z kocim fetyszem. Sebastian nigdy nie wydawał mi się tak atrakcyjny, za jakiego uważa go jakaś 3/4 fanek anime. To samo tyczy się niezwykle irytującego głównego bohatera. Rozumiem, że w dużej mierze jest to gatunek psychologiczny i ma dobrze (?) zbudowaną historię, jednak nie jestem pewna, czy będę w stanie kiedyś do tego wrócić. Chociaż, na plus zalicza się wygląd niektórych postaci.

Clannad - Ilość hejtu razy dwa. Tyle razy słyszałam, jakie to jest wzruszające i piękne... a mnie osobiście specjalnie nie poruszyło, przez co po pewnym czasie zrezygnowałam z dalszego seansu. Odstraszyła mnie trochę ilość przeuroczych *cough* bohaterek.

Free! - Zabierzcie. To coś. Ode mnie. O ile "Kuroshitsuji" i "Clannad" może kiedyś obejrzę ponownie, tak od tej serii trzymam się z daleka. Od początku byłam uprzedzona do tego anime, ale jakaś część mnie uznała, że skoro aż tyle osób to chwali, to może nie będzie tak źle? Padłam po trzech odcinkach. Fabuła toczy się głównie wokół pseudo-zawodów, męskich klat/kąpielówek oraz wielce przyjaźniom bohaterów, które i tak będą uważane za romanse stulecia przez yaoistki.

Poza tym jest jeszcze takie Kyoukai no Kanata, które obejrzałam w całości, ale i nie zaliczam do specjalnie lubianych przeze mnie tytułów. Przyciągnęła mnie do tego jedynie łatka "dark fantasy" (dałam się nabrać, do licha!) oraz prześliczna grafika. Co dostałam? Irytującą i cierpiącą na marysuizm bohaterkę, która jest członkinią klubu literackiego/maniaczką jedzenia/blogerką/twitterowiczką/matką drzew bonsai i czegoś tam jeszcze. Do tego dochodzą fabuła z niewykorzystanym potencjałem, całkowicie wymuszony happy end oraz fakt, że moje ulubione postacie (*cough* familia Nase *cough*) zostały całkowicie olane, toteż ograniczone do komediowych wstawek.

Generalnie więc unikam typowych babskich serii (czasami się na jakąś "skuszę", jeżeli wygląda na w miarę porządną) i sportowych anime (tak, jestem kobietą i ich nie znoszę).

i.imgur.com/O6c1SUb.jpg

Edytowane przez Amored dnia 28-10-2015 20:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
@Michu90
Super Administrator

Dodane dnia 29-10-2015 11:21
Tylko 3 porzucone to nie jest źle ja mam porzuconych 74^^
1106794 Wyślij Prywatną Wiadomość
@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 29-10-2015 20:00
Największą szmirą jaką oglądałem było "Dance in the Vampire Bund", ale obejrzałem do końca. Nie porzuciłem żadnej serii, zawsze mam nadzieję, że skoro z jakiegoś powodu zdecydowałem się coś obejrzeć, to może coś się w końcu zacznie dziać. Mam za to niewytłumaczalną awersję do "Code geass", "Naruto" i "Bleach". Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

Wyślij Prywatną Wiadomość
@Michu90
Super Administrator

Dodane dnia 29-10-2015 23:08
Pacz Pan go^^
1106794 Wyślij Prywatną Wiadomość
^Rie
Administrator

Dodane dnia 29-10-2015 23:19
OreImo było tak strasznie złe, ale tak złe, że, słodki jeżu, uchowaj, do tej pory mnie nosi, jak przypadkiem sobie przypomnę (chociaż openingi ujdą w tłoku, ale dwie piosenki dobrego animca nie czynią, bynajmniej), a wydaje mi się, że mam dość wysoki współczynnik tolerancji dla japońskich fanaberii.

Rie lubi czytać, a jakże!
A nawet zdarzy jej się obejrzeć coś oprócz anime.
Edytowane przez Rie dnia 29-10-2015 23:20
9558779 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności