Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Piątek, Grudzień 04, 2020
Zobacz Temat
Jinja Temple | TŁUMACZENIE Anime | PROŚBY
Autor Kaicho wa Maid sama!
nagisa
Użytkownik

Dodane dnia 03-04-2010 16:20
Bardzo chciałabym, aby ktoś przetłumaczył owe anime. Jest to nowa seria, a grupa, która aktualnie je tłumaczy, nie dostała pozytywnej oceny... masa błędów... Anime opowiada o dziewczynie, która... zresztą, przeczytajcie sami xD:
"Seika High School, once an all-boys school notorious for its wild students and for generally being a terrifying place for girls, has recently become a co-ed school. With the female population still a minority and living in fear of the over-the-top antics of the males, Misaki Ayuzawa becomes the first female student council president determined to reform the school and allow the girls to feel safe in the rough environment. But her hard-earned reputation is threatened when the popular and somewhat impassive Usui Takumi finds out her secret: she works part-time at a maid cafe in order to support her family."

26591225 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kaicho wa Maid sama!
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 03-04-2010 16:42
Jedną z grup wydających to anime po Angielsku jest Eclipse: http://eclipse.sp...

Tyle, że tam nazwali to: Kaichou wa Maid-sama

Edytowane przez Alder dnia 03-04-2010 16:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
^Sacredus
Administrator

Dodane dnia 03-04-2010 19:02
Gdybym miał sieć to bym się za to zabrał...

lidk_a
Użytkownik

Dodane dnia 03-04-2010 20:11
Fajnie by było jakby ktoś to się za to zabrał, bo czytałam mange (tylko 6 rozdziałów), i mówię wam ludzie, przy czytaniu co chwile zaliczałam glebe i bóle brzucha ze śmiechu xD
Edytowane przez lidk_a dnia 03-04-2010 20:11
22568734 Wyślij Prywatną Wiadomość
Merigold
Użytkownik

Dodane dnia 03-04-2010 23:12
oo nie wiedziałam, że anime już wyszło, hmm muszę je oblookać, mam nadzieję, że jest tak świetne jak manga ^_^

myanimelist.net/signature/merigold_.png
... drink from me and live... FOREVER...
1297529 http://www.youtube.com/user/polagra Wyślij Prywatną Wiadomość
@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 03-04-2010 23:31
no i ja się do anime przymierzam XD

@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 04-04-2010 02:35
Jak tak wszyscy przymierzają się do tego anime, to niech się ktoś nim zajmie. (;

nagisa
Użytkownik

Dodane dnia 04-04-2010 11:11
Dokładnie, Alder ma rację. ;P
<prosi> xD

26591225 Wyślij Prywatną Wiadomość
^Sacredus
Administrator

Dodane dnia 05-04-2010 13:36
Obejrzane (fragmentami ).... ładne... nawet śmieszne... ciekawe... tak jak to napisano na pewnej stronie trąci Skip Beat (w znaczeniu że dobrze)... zaczynam naprawdę żałować, że nie mam sieci i nie będę mógł tego śledzić na bieżąco... Jak odzyskam net to MOŻE się za to wezmę, ale oczywiście nic nie mogę obiecać tym bardziej, że nie mam zielonego pojęcia kiedy to będzie... :/

EDIT: OK.. postaram się jakoś za to zabrać... ale nie liczcie, że suby będą się ukazywać regularnie... raczej co jakiś czas w mniejszych paczkach...
EDIT2: A przynajmniej mam nadzieję, że uda mi się za to zabrać...

Wybaczcie podwójnego posta, ale chciałem odświeżyć temat aby napisać, że zabrałem się jednak za ten projekt... zrobiłem już efekty/typeseting teraz jeszcze tylko to przetłumaczyć... a do korekty wyślę to kiedy tylko uda mi się wbić gdzieś na sieć (pewnie koło środy)... :/

Edytowane przez Sacredus dnia 04-04-2010 14:27
karin17
Użytkownik

Dodane dnia 06-04-2010 11:49
Przecież na animesub.info ktoś się za to zabrał. niby są tam błędy ale to jedynie w przecinkach i niezauważalne. Ja obejrzałam z tymi napisami i bardzo mi się podobało i nie mam zastrzeżeń. A jeżeli nie macie zamiaru oglądać z owymi napisami to zapraszam na jeden z blogów, - myanotherstory.wordpress.com - na którym możecie przeczytać streszczenie itp. na temat pierwszego odcinka. - miłoby było zostawić również komentarz - jest to blog mojej koleżanki.
Rose
Użytkownik

Dodane dnia 06-04-2010 12:43
Z konkurencją zawszę należy się liczyć. Innymi słowy należy się liczyć z tym, że będzie ona także robić dany projekt, a wątpię, aby Saca cokolwiek obchodziła konkurencja. Chce to robi. Poza tym może KA się również za te anime zabierze.

http://www.youtub...xQecVx57C0
img687.imageshack.us/img687/2697/418353f.jpg
^Sacredus
Administrator

Dodane dnia 06-04-2010 15:27
Rose ma rację ŻADNA KONKURENCJA MNIE NIE OBCHODZI... więc nie ważne kto będzie to wydawać ja i tak będę się tym dalej zajmować....

ps. Hawk właśnie dostała sub do korekty

karin17
Użytkownik

Dodane dnia 06-04-2010 18:54
Chciałam tylko poinformować
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 06-04-2010 19:13
W sumie wg mnie, zawsze przydaje się przypominać o rzeczach oczywistych. Ja nie przepadam za zaczynaniem serii, gdy wyszedł jej tylko 1 epizod. Wolę, żeby mi się uzbierało kilka takich odcinków, żebym mógł sobie zrobić dłuższy seans w wolnym czasie. (;

Nie sprawdzałem tamtych napisów. Być może je sprawdzę, a może (jeśli będą) - wezmę te stąd. W każdym razie życzę przyjemnej pracy nad tą serią i dziękuje za rozważenie "propozycji" zabrania się za nią.

Pozdro.

Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2020 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności