Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Czwartek, Styczeń 27, 2022
Zobacz Temat
Jinja Temple | TŁUMACZENIE Anime | PROŚBY
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Beelzebub
Buzz Astral
Użytkownik

Dodane dnia 16-01-2012 18:37
Hejże Pytanko mam Czy jest szansa na przetłumaczenie tej OVA -> http://anidb.net/...&aid=7736? Pzdr
Wyślij Prywatną Wiadomość
^Sacredus
Administrator

Dodane dnia 16-01-2012 19:14
dynia780 napisał/a:
Weekend minął a odcinka 49 nadal nie ma ...

Czytanie ze zrozumieniem się kłania:
Sacredus 13/01/2012 22:51
Beel powinien być w weekend, bo jak pewnie zdążyliście zauważyć, że nie mamy na tygodniu za bardzo czasu się tym zajmować. (tylko uprzedzam pytania)

Słowem kluczowym jest powinien. Napisy będą, jak KieR znajdzie trochę wolnego czasu na korektę.

Buzz Astral napisał/a:
Hejże Pytanko mam Czy jest szansa na przetłumaczenie tej OVA -> http://anidb.net/...&aid=7736? Pzdr

Nie dodawaj znaku zapytania bezpośrednio po linku, bo przeglądarka uzna go za jego część (znaczy się doda ? do adresu). Co do pytania... to może kiedyś.

Edytowane przez Sacredus dnia 16-01-2012 19:19
dynia780
Użytkownik

Dodane dnia 16-01-2012 19:36
Jak dla mnie powinien być w weekend to znaczy, że będzie w weekend ale ok mam nadzieje ze nie będziemy musieli czekać kolejnego tygodnia.
Shenzan
Użytkownik

Dodane dnia 02-02-2012 00:59
Można wiedzieć dlaczego mijają tygodnie a napisów wciąż nie ma ?
Yoshimori
Użytkownik

Dodane dnia 02-02-2012 01:35
moore.se/dennis/files/2012/01/meme-no.jpg

5679292 Wyślij Prywatną Wiadomość
@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 02-02-2012 20:34
Sacredus w Shoutbox'ie napisał:

Zaraz mi nerwy puszczą... czy wy nie potraficie zrozumieć, że napisy do Beela będą, kiedy KieR znajdzie trochę wolnego czasu, żeby zrobić korektę? Takie trucie o napisy jedynie mnie drażni, a że teraz zaczęły się już filery, to mogę naprawdę porzucić serię :/

Przyjdzie czas, będą napisy, cierpliwości. Doceńcie to, że napisy wychodzą w miarę regularnie.
Ostatnie (ep.49) ukazały się 22.01.2012 więc jakby nie liczyć minęło dopiero półtora tygodnia. Zatem stwierdzenie "mijają tygodnie" jest trochę nietrafione.
btw. Niezła riposta Yoshi.

@Michu90
Super Administrator

Dodane dnia 06-02-2012 20:17
Rozumie że człowiek nie ma na wszystko czasu. Ale stwierdzenie "mijają tygodnie" jest na miejscu. Ostatni 49ep przetłumaczony macie 22.01.2012 tak jak napisał T3NCHU, ale zwróćcie uwagę kiedy ten 49 epek wyszedł (8 stycznia). Mamy już 53 epek, każdy wchodzi co tydzień więc jest już 4 tygodnie w tył (nie mówię że macie tłumaczyć w ten dzień co wychodzi odcinek). Fajnie by było jak by trochu szybciej wychodziły napisy. Co prawda teraz są fillery więc nic specjalnego się nie dzieje, ale czym więcej jest nie przetłumaczone tym więcej zostaje do przetłumaczenia.*dull*
1106794 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności