Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Poniedziałek, Listopad 18, 2019
Zobacz Temat
Jinja Temple | TŁUMACZENIE Mangi i Nie Tylko :-) | PROŚBY
Autor Vinland Saga
bimber2000
Użytkownik

Dodane dnia 17-10-2011 15:43
Chciałbym zaproponować mangę Vinland Saga, obecnie jest to projekt Namimori-Group lecz ta grupa nie wydała przez długi okres czasu żadnej mangi i nie jestem pewien czy ona jeszcze funkcjonuje. Dlatego chciał bym żebyście przejęli ten projekt.
Vinland Saga jest jedną z najlepszych mang jakie czytałem, a jest ich dużo. Na prawdę polecam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Vinland Saga
andrago
Użytkownik

Dodane dnia 17-10-2011 15:48
Starą domenę Namimori (vongola.pl) ukradł im admin ML, przez co musieli zmienić adres na http://www.vongol.... Obecnie wiele grup (w tym Namimori) strajkuje przeciwko manga-lib i nie wydaje nic do końca miesiąca.

i777.photobucket.com/albums/yy52/andragonis/banerki/Beznazwy-1-2.png
8445733 Wyślij Prywatną Wiadomość
bimber2000
Użytkownik

Dodane dnia 17-10-2011 15:58
Mi się wydaje że ten projekt po prostu został zamknięty bo od bardzo długiego czasu (ok. roku) nie został wydany żaden rozdział tej mangi, ale
to są tylko moje przypuszczenia.
^Tarpan
Użytkownik

Dodane dnia 17-10-2011 16:43
Namimori tłumaczy Vinland Saga? Od kiedy? :?

Grupa Neko-Koneko http://nekokoneko... kiedyś wydała 21 chapterów, a później zaczęło to robić MiB http://www.claymo...c1bdb7f5ab , niestety od dłuższego czasu nic nie wydali i projekt upadł. W sumie bardzo fajna manga, gdyby to od mnie zależało z chęcią bym ją przyjął .

img861.imageshack.us/img861/3185/sygnab.png
Edytowane przez Tarpan dnia 17-10-2011 16:45
bimber2000
Użytkownik

Dodane dnia 17-10-2011 17:01
Masz rację pomyliłem grupy. Byłoby na prawdę bardzo miło gdyby się udało przejąć projekt.
Bajnor
Użytkownik

Dodane dnia 26-06-2012 15:11
Obecnie wydane zostały 83 rozdziały, z czego 82 są już w języku polskim i niestety więcej ich po polsku nie będzie. Grupa NighScans, która zajmowała się tym projektem skończyła już swoją działalność. Czy jest szansa, że Wasza grupa przejmie ten projekt i będzie tłumaczyła kolejne rozdziały? Manga jest wydawana w miesięczniku. Edycja tego tytułu nie powinna być zbytnio denerwująca, ponieważ 99% tekstu znajduje się w dymkach, więc nie będzie trzeba męczyć się ze stemplem.
Edytowane przez Bajnor dnia 26-06-2012 15:14
SnowMadara
Użytkownik

Dodane dnia 28-06-2012 15:17
W sumie... Mógłbym przygarnąć ten tytuł, jeżeli znajdzie się korektor i edytor^^ Pozdrawiam Madara

img4.imageshack.us/img4/8617/40tq.png
"Nine-Tails, you are merely a momentary life, a temporary existence of coalesced energy, energy that once was a single, ultimate form! An unstable force, lacking in intelligence or sapience, you require a guide to show you purpose. Obey!"
Edytowane przez SnowMadara dnia 28-06-2012 15:19
8221180 Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 28-06-2012 16:30
Bajnor napisał/a:
Obecnie wydane zostały 83 rozdziały, z czego 82 są już w języku polskim i niestety więcej ich po polsku nie będzie. Grupa NighScans, która zajmowała się tym projektem skończyła już swoją działalność.

Grupa została rozwiązana, ale czy poszczególne osoby, które w tej grupie były i zajmowały się tym projektem, nie będą chciały go kontynuować na własną rękę, bądź z ramienia innej grupy?

Wydaję mi się, że lepiej poczekać miesiąc, chociaż...

SnowMadara napisał/a:
W sumie... Mógłbym przygarnąć ten tytuł, jeżeli znajdzie się korektor i edytor^^ Pozdrawiam Madara

Nasz nowy tłumacz, jest żądny jakiejś roboty, więc sam nie wiem, co o tym myśleć.

Ja osobiście wolałbym poczekać jeszcze miesiąc i zobaczyć, jak sytuacja się rozwinie.

^Sacredus
Administrator

Dodane dnia 28-06-2012 19:23
A mało to mang/manhw nie jest w ogóle tłumaczonych? Lepiej zając się czymś nowym niż kontynuować stary projekt innej grupy.
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 28-06-2012 19:27
Sacredus napisał/a:
A mało to mang/manhw nie jest w ogóle tłumaczonych? Lepiej zając się czymś nowym niż kontynuować stary projekt innej grupy.

Problemem jest to, że taki nowy projekt, może nie znaleźć poparcia, a przejęcie kontynuacji danej serii po innej grupie, może uszczęśliwić tych, którzy czytają daną mangę na bieżąco, a taka na 100% ma już swoich stałych fanów.

SnowMadara
Użytkownik

Dodane dnia 28-06-2012 19:49
No dobra. To poczekajmy trochę, aż się dowiemy co i jak^^ Ale o nowym projekcie też można pomyśleć, czemu nie

"Nine-Tails, you are merely a momentary life, a temporary existence of coalesced energy, energy that once was a single, ultimate form! An unstable force, lacking in intelligence or sapience, you require a guide to show you purpose. Obey!"
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 29-06-2012 04:09
W sumie, chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby to przetłumaczyć, ale nie wiem, jak T3 - koordynator grupy ds. mang - jego trzeba pytać, co o tym sądzi. q;

T3 - nową rangę Ci znalazłem?

Bajnor
Użytkownik

Dodane dnia 29-06-2012 11:46
Grupę NightScans tworzyły tylko 2 osoby, które tłumaczyły ten i kilka innych projektów dla własnej satysfakcji. Woleli rozwiązać grupę i zaprzestać tłumaczeń niż pozwolić k3nseiowi zarabiać na ich pracy. Nie wrócą już do tłumaczenia tego projektu, więc tym się martwić nie musicie ( zamknęli nawet swoją stronę manganight.pl)
Manga VS jest dość popularna i bardzo ciekawa. Kreska również jest genialna (http://www.mangareader.net/125-6206-1/vinland-saga/chapter-34.html) i w następnych rozdziałach powinna się rozpocząć epicka akcja (kto czyta ten wie o co chodzi).

Sacredus napisał/a:

Z tym się do końca nie mogę zgodzić, ale niestety wiele grup myśli w ten sposób i później wiele ciekawych projektów "leży", ponieważ nikt nie chce przejmować projektu, którym wcześniej zajmowała się inna grupa.

Alder napisał/a:
Grupa została rozwiązana, ale czy poszczególne osoby, które w tej grupie były i zajmowały się tym projektem, nie będą chciały go kontynuować na własną rękę, bądź z ramienia innej grupy?
Wydaję mi się, że lepiej poczekać miesiąc, chociaż...

Grupa została rozwiązana w niedziele 6 maja, więc minęła już sporo czasu.
Edytowane przez Bajnor dnia 29-06-2012 11:54
SnowMadara
Użytkownik

Dodane dnia 29-06-2012 12:58
W takim razie chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby przygarnąć ten projekt^^ Ale i tak lepiej poczekajmy na decyzję z góry

@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 29-06-2012 18:59
A naszych projektów to nie łaska podokańczać, tylko za cudze się brać. Jak wiecie mamy nowego tłumacza i edytora, planowałem Im raczej Blue Dragon podrzucić. Jak skończymy chociaż 1 projekt wtedy pomyślimy.
@Michu90
Super Administrator

Dodane dnia 29-06-2012 23:02
W sumie lepiej by było nadrobić nasze projekty które "stoją" od dłuższego czasu niż zaczynać coś nowego lub przejmować po innych grupach. Coś nowego można by było zacząć jak by się uporało z bieżącymi projektami
1106794 Wyślij Prywatną Wiadomość
^Sacredus
Administrator

Dodane dnia 30-06-2012 10:42
Alder napisał/a:
Sacredus napisał/a:

Problemem jest to, że taki nowy projekt, może nie znaleźć poparcia, a przejęcie kontynuacji danej serii po innej grupie, może uszczęśliwić tych, którzy czytają daną mangę na bieżąco, a taka na 100% ma już swoich stałych fanów.

Tu się zgodzę... przykładem będzie manhwa Id. A-Team strasznie się z tym ociągało, a po przejęciu tłumaczenia przez inną grupę nowe rozdziały ukazują się o wiele szybciej. Ale i tak wolałbym, żeby nasza grupa wzięła się za coś nowego, co w ogóle bym czytał
Edytowane przez Sacredus dnia 30-06-2012 10:51
andrago
Użytkownik

Dodane dnia 09-07-2012 14:35
Z tego wiem, grupa NightScans która tłumaczyła ta mangę jeszcze wróci. Przez ML zamknęli swoją stronę, ale jest szansa że początkiem sierpnia wznowią tłumaczenie Vinland Saga.

i777.photobucket.com/albums/yy52/andragonis/banerki/Beznazwy-1-2.png
8445733 Wyślij Prywatną Wiadomość
Bajnor
Użytkownik

Dodane dnia 09-07-2012 20:55
Mangę przejęła grupa Juujitsu, więc temat można uznać za zakończony
Slimarwen
Użytkownik

Dodane dnia 12-07-2014 23:54
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale jeśli ktoś szuka dalszych rozdziałów to są na http://omg.skanla...
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2019 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności