Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: środa, Sierpień 10, 2022
Zobacz Temat
Jinja Temple | JT - Grups | Wasze Pomysły
Autor Propozycje Techniczne odno?nie JT
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 21-01-2010 18:40
Witam... W tym temacie chciałbym zebrać wszelkie techniczne propozycje odnośnie strony... Chodzi tutaj o panele, co usunąć, co dodać... Co by było mile widziane, jak i mniej. Co i w jaki sposób by się przydało przerobić, jakie opcje dodać itd.

Oczywiście nie wszystko się da zrobić, ale zobaczymy co z tych pomysłów wyjdzie.

Mam nadzieję, że teraz cała witryna u was szybciej się ładuje niż ostatnio (chodzi o termin kilku dni wstecz)

No i chciałbym się was o coś zapytać. Czy jest tutaj może wśród nas jakiś grafik? Chodzi o wykonanie drobnych (a może i większych) prac graficznych. (;
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Propozycje Techniczne odno?nie JT
KuroKaze
Użytkownik

Dodane dnia 21-01-2010 20:54
Nie wiem czy to temat tylko dla zwykłych użytkowników, czy my, administratorzy także, mamy sie wypowiadać, ale chciałem przedstawić moje zdanie na temat jednej kwestii ^^

Więc jak juz pewnie wszystkim wiadomo, kilka osób z naszej grupy (w tym ja) wpadło na pomysł aby stworzyć (lub też odtworzyć) dział z muzyka na naszej stronie. I nawet jeśli niektórzy sądzą, że jak na razie nam to nie wychodzi, to z czasem dojdziemy do perfekcji ;] Oczywiście ten pomysł nie wszedł jeszcze całkowicie w życie, dlatego jeszcze nie ma konkretów, ale juz niedługo da sie to rozwinąć.

W każdym razie, chodzi o to, że skoro powstaje dział muzyczny, to myślę, że można powoli usunąć ramkę z musicboxem (zastanawiam sie jak często w ogole był on używany... ^^". I musimy zacząć tworzyc podstrony przystosowane do działu muzycznego i licze w tym na pomoc, bo ja się nie znam za bardzo na tych wszystkich "kodach". Oczywiście ja tu już wyjeżdżam z takimi konkretami, ale jak na razie chyba mamy za mało materiału, żeby zacząć coś tam umieszczać, ale to sie wkrótce zmieni. Tak sądzę...

No to na razie na tyle. xd

i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_01.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_02.png
i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_03.pngmyanimelist.net/signature/Kuro-Kaze.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_05.png
i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_06.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_07.png
8765162 Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 21-01-2010 20:58
Jeśli dowiem się na jakiej zasadzie ma to działać, to mam nadzieję, mógłbym wam w tym pomóc...
Podstrony? Toż to można zrobić jako osobną kategorię artykułów, do tego napisać poradnik z "kodami" jakich potrzebujecie i wszystko powinno być w normie... Użytkownik mógłby nadsyłać artykuł do akceptacji przez administrację, a administracja mogłaby je normalnie dodawać. (;

Edit: Niedawno ktoś pisał o opcji edycji komentarzy... Obecnie zostały one przerobione i jest taka opcja + opcja antyspamu... (;
Edytowane przez Alder dnia 21-01-2010 20:59
KuroKaze
Użytkownik

Dodane dnia 21-01-2010 21:33
Właściwie to chodziło mi po prostu o dodatkowe strony ^^
A dokładnie na jakiej zasadzie ma to działać i jak wyglądać to sam jeszcze nie wiem

i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_01.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_02.png
i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_03.pngmyanimelist.net/signature/Kuro-Kaze.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_05.png
i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_06.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_07.png
8765162 Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 26-01-2010 20:23
Panel zakodowałem, czekam by zobaczyć, jak wam wyjdzie zrobienie tego działu.

Temat jest strasznie cichy. Ma ktoś może jeszcze jakieś propozycje?
nagisa
Użytkownik

Dodane dnia 28-01-2010 10:37
Hmmm... W poniedziałek zrobimy to z Kuro. Aaaa... i mam dla Was neispodziankę Ale to jak wrócę...

26591225 - usunęli mi :( Wyślij Prywatną Wiadomość
xxdomel
Użytkownik

Dodane dnia 13-10-2011 14:44
Hmmm... bardzo miło by było gdyby dało się ściągnąć całą mangę (te rozdziały które dotychczas wyszły) jednym linkiem bądź po prostu wszystkie naraz. Myszka mi nie wyrabia haha ;d ale to tylko taka mała sugestia. Bo czasami to przeraża jak patrzysz a tutaj 50 rozdziałów musisz prze klikać po kolei żeby ściągnąć
Vexy
Użytkownik

Dodane dnia 18-10-2012 19:53
Podpisuję się pod prośbą ~xxdomel.
Można by np. całe tomy dawać w jednym linku tak jak u projekt-manga.net

Pamiętaj, że wielu ludzi ginęło za swoje przekonania. To dość powszechne. Prawdziwa odwaga polega na tym, by żyć i cierpieć za to, w co wierzysz.
Brom "Eragon"
reset19
Użytkownik

Dodane dnia 31-10-2012 19:07
Ja jedynie ma pytanie dotyczące readera online, przez krótki czas było pisane ze jest tworzony i ze ma być a jak dotąd choć sporo czasu minęło readera nie widać.
@Vessin
Super Administrator

Dodane dnia 31-10-2012 19:12
Otóż to, bardzo dobre pytanie. Alder, jak wrzucanie mang?
3288721 Wyślij Prywatną Wiadomość
@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 31-10-2012 20:10
@reset19 - Zanim Alder się wypowie postaram się z grubsza wyjaśnić dlaczego to tak długo trwa. Chcemy, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Podział na tomy i rozdziały, tytuły rozdziałów, itp. itd. Wiąże się to ze ściągnięciem każdego rozdziału i sprawdzeniu jaki nosi tytuł. Do tego dochodzi przepakowanie wszystkich rozdziałów z *.rar na *.zip. Nie bez znaczenia jest fakt, że materiał jakim dysponujemy na chwilę obecną to grube GB. Powoli do przodu...
Tak więc... Alder, jak wrzucanie mang?
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 31-10-2012 22:55
Nie, nie, nie...
Zwyczajnie mi się nie chce/nie mam czasu by cokolwiek działać w tym kierunku.

Readera możecie przetestować na stronie: http://jinjatempl...

Edytowane przez Alder dnia 31-10-2012 22:55
@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 31-10-2012 22:58
Tom.6 rozdział 28: Tne, którą zwą Akabara

...a nie przypadkiem "Ten, którego zwą Akabara"?
@Vessin
Super Administrator

Dodane dnia 31-10-2012 23:06
Ale fail xP Alder, mangi masz już gotowe? Czy tylko powrzucać i ponadawać tytuły, czy jeszcze trzeba wszystko zmieniać, tak jak pisał T3?
Edytowane przez Vessin dnia 31-10-2012 23:06
3288721 Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 31-10-2012 23:08
Mam wszystko gotowe, 60-70% dodane i 90% wrzucone.

Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności