Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: środa, Sierpień 10, 2022
Zobacz Temat
Jinja Temple | JT - Grups | Wasze Pomysły
Autor Dotacje SMS? + Przeniesienie?
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 26-03-2012 16:35
Witajcie!

Nie będę się tutaj rozpisywał: Co sądzicie o pomyśle, o którym mowa w newsie, do którego link znajduje się poniżej:

Klick!: http://jinja-temp...admore=709

Edytowane przez Alder dnia 26-03-2012 16:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dotacje SMS? + Przeniesienie?
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 26-03-2012 18:11
A ile ci brakuje?

Prawdę mówiąc połowa kasy za SMS idzie się bujać...
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 26-03-2012 19:37
Nic mi nie brakuje, bo serwer VPS mogę zamówić nawet w tej chwili i opłacić go na miesiąc, może trzy, czy nawet sześć. Chodzi mi o to, że oferują tam umowę doładowań, którymi można opłacać abonament za usługę - jedynym pośrednikiem jest tutaj firma hostingowa(z uwzględnieniem tego, że 50% kwoty premium SMS, pobiera sam operator sieci komórkowej)

Korzystając z zewnętrznej firmy w ten sposób tracilibyśmy jeszcze więcej, bo z każdej wiadomości idzie 50% na operatora sieci + osobne koszty ustalane przez firmę.

Weźmy przykładowo SMSa za 1, 23zł. Jeśli podzielić to przez 2, czyli wyciągnąć 50%, mamy wynik 61, 5gr... Przy pośredniku jako hostingu, dostajemy z tego 61gr, a weźmy pod lupę serwis "profitsms", gdzie prowizja dla nas z takiej wiadomości wynosiłaby 42gr

@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 26-03-2012 20:34
Moje stanowisko na w/w temat: zdecydowanie nie. Jakiś czas temu dostałem nawet zapytanie na ten temat. Odpowiedź była oczywista, jest to sposób niekorzystny zarówno dla użytkowników, jak i dla nas.

ale...

Jeśli dyskusja się rozkręci i większość będzie za wprowadzeniem płatności sms wtedy nie wykluczone, że taka możliwość się pojawi.

Edit by Alder:
Dlatego temat nie został poddany pod dyskusję samej administracji. Mam nadzieję, że wypowie się tutaj pokaźna ilość użytkowników, którym zależy na naszej działalności.

Edytowane przez Alder dnia 26-03-2012 20:35
@Michu90
Super Administrator

Dodane dnia 26-03-2012 23:17
Ja też jestem na nie, większość kasy idzie się bujać jak to napisał sakiu. Może nie każdy ma konto bankowe ale bardziej się opłaca zrobić przelew niż wysłać smsa np za 11.07zł z czego połowa przepada.
1106794 Wyślij Prywatną Wiadomość
@Vessin
Super Administrator

Dodane dnia 27-03-2012 16:26
Oczywiście smsy byłyby wygodniejsze w końcu jak to zostało wspomniane prawie każdy ma telefon. Ale gdy przepada połowa pieniędzy przy takim sms to to jest bardzo nieopłacalne.
3288721 Wyślij Prywatną Wiadomość
@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 27-03-2012 20:07
~Michu90 napisał:
Może nie każdy ma konto bankowe...

Właściwie wystarczy przekaz, może dobrym pomysłem byłoby umieszczenie na stronie wzoru druczku do wydruku.
nikt00
Użytkownik

Dodane dnia 27-03-2012 22:27
dotacje sms-em , tak?
niektóre sms-y sa tanie i byc moze duzo wiecej osób skusi się na te formę . takze i dla tych leniwych którym nie chce się zrobić przelewu. pewnie są też i takie osoby ktore po prostu maja za duzo pieniedzy na koncie i sa chetne wspomóc w ten sposob beda mogly to zrobic.
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 28-03-2012 03:54
Usługa sama w sobie jest darmowa, więc nie byłoby żadnych opłat abonamentowych za samo to, że byłaby ona aktywna, a większość młodych użytkowników nie skusi się na przelew/przekaz, a raczej na wysłanie SMSa siedząc w domciu, czytając ulubioną mangę, czy oglądając anime, biorąc w dłoń telefon i wysyłając SMS'a.

Lena
Użytkownik

Dodane dnia 12-04-2012 20:25
Ja jestem za tak. Łatwiej jest wysłać sms niż przelać na konto Tylko nie dajcie po głowie

"Jeszcze nie upadłem tak nisko, aby walczyć z własnym bratem."
Edytowane przez Lena dnia 12-04-2012 20:25
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 14-04-2012 18:18
Wprowadziłbym tą funkcjonalność dla testu, skoro i tak nie ma za to żadnych opłat abonamentowych, ale nie wiem, czy przez to nie powstałoby w grupie jakieś poruszenie, że działam sam, na własną rękę bez skonsultowania tego z innymi.

Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności