Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Wtorek, Wrzesień 24, 2019
Zobacz Temat
Jinja Temple | JT - Grups | Wasze Pomysły
Autor Domena
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 11-02-2009 22:28
Witam. Jak zapewne wiadomo, a może i nie wiadomo, portal jako adres bierze alias od pewnego usługodawcy i jest on przekierowywany na jtf.animekatsu.pl, bądź jtf.animekatsu.info

Czy nie wolelibyście zrobić jakiejś zbiórki i wykupić domeny przykładowo jinja-temple.pl , czy coś?

Wraz z upływem ważności domeny animekatsu (której nie będę przedłużał), automatycznie przekierowanie zniknie, a portal będzie niedostępny.

Domena traci ważność z początkiem lipca, bądź pod koniec czerwca, wiec jest jeszcze dużo czasu, ale pomyślałem, że warto się nad tym zastanowić.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Domena
@Sempaj
Administrator

Dodane dnia 12-02-2009 17:57
no ja już od jakiegoś czasu myślę o wykupie tylko jakoś trza fundusz na to zebrać bo roczne wykupienie to prawdopodobnie koszt powyżej 50zł jak dobrze pamiętam

co do adresu to wolał bym go nie zmieniać drugi raz (wprowadza mnie to w zły nastrój hehe)

tak poza tym dobrze że o tym wspominasz zaczniemy powolutku składać
Edytowane przez Sempaj dnia 12-02-2009 18:20
2392372 Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 13-02-2009 17:53
Wykupienie domeny na rok to jest koszt max 25zł (zależy u jakiego usługodawcy)... Przedłużenie po roku na kolejny rok, to koszt 60-120zł
killua
Użytkownik

Dodane dnia 13-02-2009 21:59
Można sie złożyc

Zobacz co już oglądnąłem: http://myanimelis...t/killua23

Moja stronka: http://www.lzspog...

Moje Forum:
http://www.ninjan...

myanimelist.net/signature/killua23.png

Sharingan The Copy NInja Hatake Kakashi - Chidori, Mangekyou Sharingan Tysiąc lat bólu, Htsugaya Toshirou - Lodowy Bankai Killua - Mordercze Skłonności Rodziny Zaldecków, Moc Geass
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 06-04-2010 19:30
[Luty 2009]

Po rozmowie z Sempaj'em postanowiłem zdradzić to, co wynikło z naszej rozmowy.

Sempaj zastanawiał się nad wykupieniem domeny i się zapytał, czy nie szłoby to w parze z kupnem serwera.

Obecnie jesteście u mnie na wykupionym serwerze wirtualnym w linuxpl.com. Pakiet: w5gb

Pozwalając sobie podejrzeć wasze statystyki, które są następujące:

Od początku roku 2009 do teraz:

Unikalnych Wizyt: 2604
Wizyt: 5215
Wykorzystanie Transferu: 3.41 GB

Statystyki za styczeń 2009:

Unikalnych Wizyt: 1624
Wizyt: 3394
Wykorzystanie Transferu: 2.06 GB

Statystyki za Luty 2009, do teraz:

Unikalnych Wizyt: 980
Wizyt: 1821
Wykorzystanie Transferu: 1.34 GB

*Unikalne Wizyty są to odwiedziny bez powracających IP
*Wizyty, są to odwiedziny wraz z powracającymi IP

W związku z tym na chwilę obecną wystarczy wam pakiet serwerowy w1gb na linuxpl.com z darmową domeną .info na rok

Koszt to 48.80zł brutto/rok

[Dodano: 6.04.2010r.]

Temat był przez bardzo długi czas nieaktywny. Teraz chyba przydałoby się go odświeżyć.

Jako, że strona była przenoszona już bardzo dużo razy. Z tego co pamiętam... z cba.pl na linuxpl.com (do mnie na animekatsu.pl/info), później na wykupiony pakiet, także na linuxpl.com (na jtf.ayz.pl), teraz na fansubs.pl (jinja-temple.pl).

Wprowadza to nie lada zamieszanie, dlatego moja ponowna propozycja odnosi się do zrobienia zbiórki na STAŁĄ DOMENĘ, która byłaby niezmienna nawet po ew. ponownym przeniesieniu strony na inny serwer.

Edytowane przez Alder dnia 06-04-2010 19:31
lidk_a
Użytkownik

Dodane dnia 06-04-2010 20:04
a ile trzeba uzbierać bo mój mały portfel świeci pustkami*dull*
22568734 Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 06-04-2010 22:03
Wykupienie domeny to jest straszna taniocha. Promocje są takie, że polską nazwę można dostać nawet za 10zł - tyle, że przedłużenie jej po roku kosztuje więcej niż u innych firm. Ogółem nie jest to coś "kosztownego", więc dobre byłoby przywrócenie reklam, ew. Zrobienie dotacji SMS.

darek86
Użytkownik

Dodane dnia 06-04-2010 22:32
Jeżeli zyski pójdą na rozwój strony, czyli hosting + domena + reklama w google za to co zostanie, to jestem za wprowadzeniem skromnych reklam kontekstowych. *yes*

images.chomikuj.pl/button/gantz.gif
6799385 Wyślij Prywatną Wiadomość
NellTu
Użytkownik

Dodane dnia 07-04-2010 00:34
Myślę, że parę reklam nikomu nie zaszkodzi. Pewnie będzie to bardziej opłacalne niż zbiórka, w której niewiele osób wzięłoby udział (moim skromnym zdaniem)

4728820 http://www.youtube.com/user/NellTuuu Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 07-04-2010 01:14
Niegdyś na stronie znajdowały się reklamy Google Adsense i Adkontekst.

Lugo
Użytkownik

Dodane dnia 07-04-2010 13:34
Zgadza się, były kiedyś i nie mam nic przeciwko żeby się pojawiły chociażby google adsense, ale nie żadne migoczące, biegające po ekranie czy te co się ze stroną przewijają. Bo wtedy jak najbardziej adblokuję. Zmiana domeny? Czemu nie, byle by przekierowanie było przez miesiąc co najmniej
635565 Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 07-04-2010 14:19
Wg mnie najlepsze są reklamy tekstowe - mimo tego, że się w oczy nie rzucają. Mniejszy z nich zarobek, ale nie odstraszają użytkowników.

Odnośnie domeny... Gdyby została ona podpięta pod obecny serwer, byłoby automatyczne przekierowanie z adresu obecnego na ten nowy do czasu przeniesienia się na inny serwer. (;

Ogółem można byłoby dodatkowo z takich funduszy sponsorować jakieś nagrody, zrobić konkursy. - Możliwość wygrania rzeczy materialnych jest bardzo dobrym sposobem ściągnięcia potencjalnych użytkowników na stronę. [Materialiści. hilarious]

Yoshimori
Użytkownik

Dodane dnia 07-04-2010 21:09
Ja się nie orientuję na jakich reklamach najlepiej zarobić, ale najlepiej wstawić takie i w takiej ilości, by wystarczyło na utrzymanie strony, bo lepsze reklamy niż dopłacanie do interesu.

Jeśli ewentualnie jakieś drobne będą zostawały, to można wydać na jakieś nagrody, jak to Alder zauważył .

5679292 Wyślij Prywatną Wiadomość
NellTu
Użytkownik

Dodane dnia 07-04-2010 21:14
Alder napisał/a:Ogółem można byłoby dodatkowo z takich funduszy sponsorować jakieś nagrody, zrobić konkursy. - Możliwość wygrania rzeczy materialnych jest bardzo dobrym sposobem ściągnięcia potencjalnych użytkowników na stronę. [Materialiści. hilarious]

Haha. Konkursy to całkiem dobry pomysł Tylko nagrody muszą być zachęcające xDD

4728820 http://www.youtube.com/user/NellTuuu Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 07-04-2010 22:12
W sumie odnośnie reklam, to już wola Sempaja - my możemy tylko doradzać, co z takimi funduszami zrobić. Pewno i tak po założeniu takich reklam suma do wypłaty zostałaby uzbierana po kilku miesiącach + miesiąc oczekiwania na takowe zasilenie konta. (;

Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2019 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności