Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Poniedziałek, Sierpień 03, 2020
Zobacz Temat
Jinja Temple | Light Novel | Na luzie o LN
Autor Legendary Moonlight sculptor
Miles_Naismith
Użytkownik

Dodane dnia 17-02-2015 23:19
legendary moonlight sculptor dostępne na bakatsuki 7/10 rozdziałow tomu pierwszego po polsku (po angielsku tom 22 jest tłumaczony po koreańsku podobno powstało 42 tomy) a seria moim zdaniem światem przedstawionym, fabułą i postaciami dorównuje gigantom anime jak naruto fairy tail bleach itd a nawet jest lepsza. rozmiarowo może jeszcze części z nich nie dorównuje ale i tak 42 tomy!!!! po przeczytaniu 21 tomów i części 22 nie jestem znudzony i chcę więcej bo autor nie stoi w miejscu tylko cały czas przyspiesza akcję zwalnia daje ciekawe wątki poboczne które po 5 tomach nagle owocują zwrotami akcji w głównej linii fabuły. Ale może jakiś zarys fabuły pewnie spytacie? prosze bardzo:
Główny bohater będąc w liceum traci rodziców w wypadku. rodzice mieli kredyt w banku będącym częścią mafii (tak mi się wydaje) i po ich śmierci dręczą chłopaka o zwrot kasy. odsetki lecą i w końcu kwota wyniesie 3biliony wonów (waluta koreańska 1000 wonów to bodajże 1$) chłopak bierze się za różne roboty na czarno gdyż mafia grozi że za dług sprzedadzą jego siostrę lecz chłopak nie jest w stanie tyle zarobić. w akcie rozpaczy wystawia na aukcji swoją postać w grze continent of magic przemijającym mmorpg-u postać ma maks lvl staty i eq i jest nr1 w rankingu w grze. postać w wyniku splotu wypadków zostaje sprzedana za 3biliony 90 milionów wonów. chłopak jest szczęśliwy lecz nie na długo kolektorzy długów zabierają mu większość kasy. chłopak postanawia zarabiać na życie przez gaming. za resztkę kasy kupuje kapsułe do pierwszej na świecie gry vrmmorpg royal road. jego życie jako profesjonalny gamer się zaczyna...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2020 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności