Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: środa, Luty 19, 2020
Zobacz Temat
Jinja Temple | TŁUMACZENIE Mangi i Nie Tylko :-) | Kiedy nadejdzie czas?
Autor AKB49: Renai kinshi joyrei
Zombie
Użytkownik

Dodane dnia 12-05-2013 20:44
Widziałem, że wróciliście do tłumaczenia wyżej wymienionej mangi. Nie ukrywam że to właśnie ten tytuł mnie do Was przyciągnął i strasznie wciągnął. Potwornie mi się ten tytuł spodobał. Do tego stopnia, że od dnia napisania komentarza pod mangą, do dnia dzisiejszego skończyłem czytać 85-ty chapter ( mała poprawka. Właśnie skończyłem 94 ) a na dysku mam pobrane kolejne do 121-szego włącznie. Wszystkie po angielsku. Manga jest boska w moim mniemaniu i nie mogę się doczekać kiedy przetłumaczycie kolejne rozdziały.
Mam nadzieję że nie porzucicie tego tytułu. Razem ze mną, na tłumaczenie czeka kilku kumpli i kolejne osoby namawiam do lektury.
Tak więc proszę, kontynuujcie swoją pracę i jeszcze raz dziękuję

BTW: Może pomóc? Większa praktyka w angielskim nie zaszkodzi
Edytowane przez Zombie dnia 12-05-2013 22:00
lukasz280 http://lukasz280.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: AKB49: Renai kinshi joyrei
^sakiu
Administrator

Dodane dnia 12-05-2013 22:23
Seria ogólnie leżała odłogiem z tego co wiem to z braku korekty teraz w sumie leży z braku mojego czasu, poza tym to jest jedyna moja seria, której nie tłumaczę z angielskiego, przynajmniej kiedy mogę i czas mi na to pozwala to robię to z oryginału.

Jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek miałby tę serię ode mnie przejąć to musiałby się wykazać dosyć dobrą wiedzą na temat akb48 wykraczającą poza wikipedie czy google ;p

Sam do niej przygotowywałem się oglądając tonę materiałów filmowych i czytając czasopisma, których normalnie bym nie chciał czytać ;p

Anyway, sama seria pewnie ruszy, ale nie wiem czy to będzie rozdział na tydzień, bardziej prawdopodobny jest scenariusz 1/14 dni.

Sam przeczytałem tylko dwa tomy z 13 jakie mam... ;p
acdseeonline2.s3.amazonaws.com/1022/6176/1217/13540178_x.jpg
Edytowane przez sakiu dnia 12-05-2013 22:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Zombie
Użytkownik

Dodane dnia 13-05-2013 08:34
Rozumiem. Jestem pełen podziwu dla Ciebie. To oczywiste, że lepiej tłumaczyć z oryginału. Sam przystawiam się do japońskiego od dłuższego czasu, ale sporo nowych obowiązków związanych ze szkołą sprawiło, że zatrzymałem się na początkach katakany ( hiraganę umiem, ale katakana to trudne cholerstwo ).
Podziw dla Ciebie również za to, że nie oddasz serii byle komu. Widać że Tobie też się spodobała .
Dobrze że postanowiłem przyłożyć się do anglika na początku liceum . Wydawał się być taki trudny, ale kiedy przyszła chęć, język sam się rozwiązał.
lukasz280 http://lukasz280.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
kizis98
Użytkownik

Dodane dnia 12-02-2020 17:21
Jak rozumiem tłumaczenie tej mangi umarło i nie ma co liczyć na kolejne rozdziały. Pytam się oczywiście grzecznie i kulturalnie. Moje pytanie nie ma na celu nikogo obrazić.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2019 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności