Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: środa, Sierpień 10, 2022
Zobacz Temat
Jinja Temple | INNE | Przedstaw/Przywitaj się.
Autor Alder wita was. (;
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 29-04-2011 20:11
Cóż - stworzyłem ten dział z myślą o nowych użytkownikach, którzy zbłądzili i znaleźli się właśnie na tej stronie... Jinja-Temple. (;

Cóż... Może zacznę...

Alder mnie zwą - Na imię Patryk mam. Rocznik 1992 lat obecnie 19. (;
Urodzony dnia 7 miesiąca lutego - znak zodiaku Wodnik.
Kolor ulubiony - zielony. Chociaż dla wodnika to bardziej niebieski się nadaje.
W Wałbrzychu mieszkam. (;

Z wykształcenia jestem... Hmm..? W sumie zakończyłem edukację na drugim roku technikum informatycznego - mój głupi błąd. Zamiast uczyć się dalej poszedłem do pracy - Cersanit III S.A. - właśnie tam pracuję na linii zdobienia.

Ten oddział specjalizuje się w produkcji płytek ceramicznych, które ja zdobię przeróżnymi wzorami.

Jakieś pytania? :->

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Alder wita was. (;
Matoshi
Użytkownik

Dodane dnia 02-06-2011 21:05
Zdobisz jakimiś określonymi, czy sam możesz sobie wybrać ? Bym se chmurki namalował!!

Gadu-Gadu 3485373934853739
34853739 Wyślij Prywatną Wiadomość
Robi24
Użytkownik

Dodane dnia 02-06-2011 22:52
Pseudonim: Robi, rocznik 92, lat 19, znaczek: bliźniak, kolorek: zielony bla bla bla...
Alder ciekawe bo ja akurat kończę 3 rok TI, a wcześniej niż po maturze i egzaminach zawodowych kończyć nie mam zamiaru
A jeszcze tak dopowiem trafiłem tu przez przypadek, z nudów wypełniłem teścik na edytora, no i jestem w grupie (niech was nie zmyli mój brak w ekipie i ten napis pod nickiem ).
6007681 Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 03-06-2011 06:48
Zapewne niebawem zostaniesz dodany do grupy i otrzymasz prawa + dostęp do działów ukrytych.

Odnośnie zdobienia - Cersanit zdobi płytki na zamówienie i są to wzory, które wymyślają nasi technolodzy - w internetowych ofertach raczej tych z ostatniego roku nie znajdziecie...

Mój dział akurat zajmuje się robieniem rzeczy drogich... Trzeci Wypał tworzy wzory na listwy, inserta(pojedyncze i zestawy), podłogi, narożniki itp. - Wzory przeważnie dodatkowo ozdabiane są tzw. Lustrem, Platyną, czy złotem.

Cukier
Użytkownik

Dodane dnia 06-06-2011 22:56
Witam się, cześć xD
Matoshi
Użytkownik

Dodane dnia 07-06-2011 20:17
Też Cię witam :>

Gadu-Gadu 3485373934853739
34853739 Wyślij Prywatną Wiadomość
Daehorn
Użytkownik

Dodane dnia 29-03-2012 13:25
Daehorn
Ur. 14-10-1988
Dzień nauczyciela. Prześladowało mnie to przez całą szkołę.
Z wykształcenia księgowy i chcę pracować dla Mafii.
Z zainteresowania: militaria (w szczególności techniki partyzanckie i broń biała), historia (nawet dużo konkursów się zaliczyło), magia i wierzenia (ksiądz w liceum osiwiał od dyskusji, a na mnie kilka osób krzywo patrzyło), a na koniec żeglarstwo i pływanie.
A tak przy okazji. Żadna wróżka nie chce mi wróżyć. Coś to chyba znaczy.
A tak przy okazji. Nawet rodzina mówi, że stoję "po Ciemnej Stronie Mocy".
Yume-chan
Użytkownik

Dodane dnia 24-08-2012 01:18
Coś tu nieśmiało, jak tak patrzę... Stu administratorów, tysiąc użytkowników, a przedstawiło się raptem pięciu... ;) Dyskusja zakończyła się w marcu, ale co tam :)
Ja, moi starsi przyjaciele zostałam urodzona przez mą zacną matkę 6 stycznia 1996 r. Nazywam się Monika, ale większość osób mówi mi po prostu Yume. W sumie tak jest nawet lepiej.
Mój ulubiony kolor to zielony, właśnie wprowadzam go na ściany mojego pokoju ^ ^ Jest wiele rzeczy, które lubię, ale wśród nich zdecydowanie wybija się rysowanie i ... SOWY! :) Po prostu bajeczne stworzenia. Czuję, że przez to moja ksywa w liceum drastycznie się zmieni -.-
Mam też niecodzienne hobby - wymyślanie dziwnych powiedzonek i porównań. Postaram się ograniczyć w tym kierunku =.=
I na koniec - jestem poruszona, że przyjęliście takiego dzieciaka na stanowisko korektora. Szaleństwo. Ale i tak dam z siebie wszystko!
Taiczo
Użytkownik

Dodane dnia 02-09-2012 10:01
Zdecydowałem , że warto się przedstawić , a więc Taiczo , a w normalsie Piotr ur.07-02-1984, więc Aquarius hmm tak wiem stary jestem choć czuje się nadal na 21.
Oprócz anime uwielbiam ręczną robotę hehe *rofl*, ale nie taką o jakiej pomyśleliście , a konkretnie to sklejam modele. Co jeszcze?? lubię mieć święty spokój , choć to mało możliwe przy żonie i dziecku , ale ciesze się , że je mam bo samotność jest przereklamowana i nikomu nie polecam.
Czego nie lubię lub po prostu nie cierpię??? Lista długa , więc może 3 najważniejsze:
Chamstwa, kłamstwa i lenistwa.
Edytowane przez Taiczo dnia 02-09-2012 10:03
NefiBoy
Użytkownik

Dodane dnia 24-09-2012 22:01
Włahahaha (mroczny śmiech) ja też się przedztawię.
Yahuśki
Jestem Nefi, w ludzkim świecie Mariusz mnie zwą.
Lat mam 17 (rocznik 95), znak zodiaku Rak.
W Olsztynie mieszkam.
Ulubiony kolor hmm... czerwień, błękit, jasna zieleń i inne żywe kolory, które ładnie komponują się z czarnym.
Uczęszczam do Technikum nr 6 zwanego Elektronikiem, klasa mechatroniczna.
Rzeczy które lubię między innymi to książki, których przeczytałem już około 300, muzyka z której nie mam określonego ulubionego gatunku, lecz pewnymi względami darzę SKA i Rock, Anioły, rysowanie, w którym z powodu średniego talentu skłaniam się przy tworzeniu tagów (ozdobnych napisów) i tworzenie uniwersów do których piszę opowiadania, zwykle niedokończone z powodu lenistwa lub braku weny twórczej.
No to mniej więcej będę cały ja.

Sapere aude baka...
37507043 Wyślij Prywatną Wiadomość
Migum
Moderator

Dodane dnia 17-01-2013 23:53
Hiho
W sumie to ja starym-nowym użytkownikiem jestem : D
Na imię mam Tomasz.
Mam 20 lat(no prawie xD) jestem z Lublina, ale aktualnie mieszkam w Krakowie.
Hmmm coś o sobie ?
Każdy napisał coś o kolorze o i ja machnę: Czarny
Zapalony fan militariów historii i wszystkiego co związane z wojną przy okazji fan anime : P
Co do muzyki to słucham wszystkiego od dubstepu do symfonii od rapu do heavy metalu chociaż głownie to rapu. Czas wolny jeśli nie piję to spędzam w książkach albo na oglądaniu anime.
No to by było na tyle.

http://myanimelist.net/profile/mightytomcios <- Mój mal.
Edytowane przez Migum dnia 18-01-2013 00:09
7874989 www.spwc.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Fowl
Użytkownik

Dodane dnia 03-02-2013 12:19
Witam.
Do ekipy co prawda dołączyłem wczoraj, ale nie było czasu żeby się przywitać jak należy.

Nazywam się Grzegorz, lat 18, mieszkam w Łodzi i uczę się w Technikum Informatycznym.
Wolny czas spędzam głównie na czytaniu i graniu na blaszaku, lubię też od czasu do czasu obejrzeć jakiś film lub posłuchać muzyki. Czasami muszę też sobie coś ugotować żeby nie paść z głodu przed kompem.

Pozdrawiam,
Fowl.
Edytowane przez Fowl dnia 03-02-2013 12:20
12104163 Wyślij Prywatną Wiadomość
Ness
Użytkownik

Dodane dnia 29-05-2013 16:07
To ja też się przywitam ;3

Nazywam się Michalina, ale jednak wszyscy mówią mi Ness.
Jeśli spytacie mnie, ile mam to powiem, że 12. Kobiet się o wiek nie pyta.
Urodziny obchodzę 9.czerwca, jakby kogoś to interesowało, ale wątpię.

Uwielbiam czytać mangi. Moją pasją są również języki obce. Uczę się angielskiego, niemieckiego, zaczynam francuski i japoński.

Kocham muzykę. J-rock i polskie zespoły rockowe <3

Jestem również cosplayerem, więc będę się pojawiać na konwentach.

Jestem perfekcjonistą, idealistą, hedonistą i indywidualistą. Jednakże często robię głupie rzeczy. ^.^

A. I jeszcze jedno. Nienawidzę jak dziewczyny się czepiają, że są np. fryzjerKami, a nie fryzjerami, itp.

Mam nadzieję, że będzie się wam dobrze ze mną pracowało :D
23157818 http://twitter.com/#!/wonnnderlaand Wyślij Prywatną Wiadomość
@Michu90
Super Administrator

Dodane dnia 29-05-2013 16:57
Witam, witam.
1106794 Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 30-05-2013 12:51
Ness napisał/a:
Jeśli spytacie mnie, ile mam to powiem, że 12. Kobiet się o wiek nie pyta.
Urodziny obchodzę 9.czerwca, jakby kogoś to interesowało, ale wątpię.

Troszkę przesadziłaś z zaniżeniem wieku. Na tak młodych w ekipie się spogląda podejrzliwym okiem.

W każdym razie, Witaj!

Rhapsody
Użytkownik

Dodane dnia 03-06-2013 10:53
Ohayo
Na imię mam Marek. 25 lat. Z Opola. Bez dziewczyny.
Ekonomię skończyłem prawie 2 lata temu i nadal bezrobotny jestem.
Ulubiony kolor: szkarłat, niebieski, czarny.
Ulubiona postać: Rias Gremory.
Hobby: pisanie książki, piłka nożna, M & A, pisanie fanfików dla siebie.
Nick od zespołu Rhapsody of Fire.
Edytowane przez Rhapsody dnia 03-06-2013 10:55
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 03-06-2013 11:01
Witaj Rhapsody. Niezmiernie mi (a także innym, jak sadzę) widzieć, że nie tylko administracja/ekipa piszę na forum, ale także użytkownicy odwiedzający stronę potrafią naskrobać coś ciekawego.

Jeśli mogę...
Co Cię do nas ściągnęło, Marku?

sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 03-06-2013 12:14
Dobrze, że nie kolejna 12stka, bo już w ogóle bym się przestał udzielać na forum z obawy przed policją !
Rhapsody
Użytkownik

Dodane dnia 03-06-2013 13:17
Co mnie ściągnęło... szczerze? Umi no MIsaki. Wyśmienita manga i śmieszna. A i inne tytuły świetne.
Zombie
Użytkownik

Dodane dnia 08-06-2013 01:28
Witam serdecznie.
Łukasz mnie zwą, ale w szkole częściej Zombie słyszę.
O sobie? Długo bym pisać mógł, więc pozwólcie, że link do strony pewnej wkleję: http://forum.radi...0531860a3a Mam nadzieję, że nikogo tym nie urażę

A tak serio to co wyżej jest już stare i aktualek wymaga:
rocznik 95 (18 lat już ma )
Programowanie w mym życiu praktycznie nie istnieje. Zamiast niego, pojawiło się zamiłowanie Androidem i moim wspaniałym ( choć starzejącym się HTC Vision ( Desire Z ) ) Ile to ten telefon już przeszedł zmian systemu, to nikt nawet nie zgadnie.

Jak tu trafiłem? Można nazwać to przypadkiem, ale tak nie do końca. Szukałem pewnej mangi, która mnie zainteresowała. Trafiłem tutaj i zostałem . Przymierzam się do testu na tłumacza, ale jakoś czasu brak. Na razie co innego robię: http://wiki.opent...olejowe/Pl

To by było na ten czas na tyle
lukasz280 http://lukasz280.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności