Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Piątek, Sierpień 14, 2020
Zobacz Temat
Jinja Temple | MANGA | O mangach ogółem
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Autor RE: Bleach
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 28-04-2011 22:07
Natarachi napisał/a:
Moim zdaniem słyszał głos Rukii, bo wracają do niego jego moce.

Lena napisał/a:
Wiadomo było że odzyskuje moce bo wcześniej miał ten sen. Ale z odznaką to co innego przecież nikt nie używał jej do podsłuchiwania rozmów.

To chyba nie podsłuchiwanie rozmów.

Natarachi napisał/a:
No tak, ale dzięki temu, że odzyskuje moce może znowu słyszeć Rukię.

Lena napisał/a:
Może masz rację że dzięki temu mógł usłyszeć gło Ruki.

Wg mnie skoro wiara/miłość do przedmiotu(w połączeniu z dumą) to źródło mocy/alchemii, to mógł być głos Rukii wygenerowany przez uczucia jego serca.

Wyślij Prywatną Wiadomość
Lena
Użytkownik

Dodane dnia 29-04-2011 15:37
Alder napisał/a:
Wg mnie skoro wiara/miłość do przedmiotu(w połączeniu z dumą) to źródło mocy/alchemii, to mógł być głos Rukii wygenerowany przez uczucia jego serca.

W takim razie dlaczego tylko raz mu się to zdarzyło nie wliczając snu.
W dalszych chapterach już nie słyszy Ruki a przecież coraz bardziej opanowuje swój Fullbring.

Jeśli chodzi o Fullbring to jest podobny do bankai. Czy to oznacza, Ichigo odzyska moce odrazu w formie bankai.
Natarachi
Użytkownik

Dodane dnia 29-04-2011 19:28
Alder, to jest myśl~!
Nie wpadłam na to. Teraz wydaje mi się to najbardziej prawdopodobne.

Lena, po pierwsze mi ten na G nie przypomina Aizena ,
po drugie wtedy, kiedy usłyszał głos Rukii właściwie po raz pierwszy, tak intensywnie użył swoich nowych mocy. Może było to wywołane jakimś szokiem.
28629199 Wyślij Prywatną Wiadomość
Lena
Użytkownik

Dodane dnia 29-04-2011 19:30
Masz racje może to był szok po odpaleniu mocy po tak długim czasie.
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 29-04-2011 19:34
Natarachi napisał/a:
Alder, to jest myśl~!
Nie wpadłam na to. Teraz wydaje mi się to najbardziej prawdopodobne.

Lena, po pierwsze mi ten na G nie przypomina Aizena ,
po drugie wtedy, kiedy usłyszał głos Rukii właściwie po raz pierwszy, tak intensywnie użył swoich nowych mocy. Może było to wywołane jakimś szokiem.

Podświadomie wiadomo, że Rukia jest źródłem wewnętrznych westchnień Ichigo - jest dla niego jedną z najbliższych jego sercu postaci z tej mangi. (Kto wie, co tam się działo w jego pokoju, gdy byli sami *rofl*).

Odznaka Zastępczego Shinigami - Źródło siły - dumy z tego kim był i co do tej pory osiągnął - no i dostał ją po tym, jak uratował Rukię ratując Soul Society od zagłady z rąk Aizena - który wtedy sfingował swoją śmierć.
Rukia - osoba, którą najprawdopodobniej kocha. Ufa jej i to właśnie(wydawałoby się) ona jest dla niego największym oparciem - dlatego też przemawia przez odznakę.

Możemy szukać powiązań - będzie ich wiele, ale to tylko czyste spekulacje - może komuś uda się odgadnąć ciąg dalszy historii. (;

Natarachi
Użytkownik

Dodane dnia 29-04-2011 19:40
No to tak - Ichi będzie walczył z Tsukishimą, ci od fullspringu będą trenować Ichiego, Chad będzie się martwił Ichim, Inue będzie sięzastanawiać skąd zna Tsukishimę, a Ishidę wyleczy jego ojciec pod jakimś warunkiem. Poza tym pojawią się Rukia i Renji i będą pouczać Ichiego.
Potem będzie wielkie bum i bach (walka), na koniec pprzyjdzie Ishin i Uruhara i wszystkich uratują.
The End~ (albo jakiś kolejny wątek).
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 29-04-2011 19:43
Wydaje mi się, że powinna być jeszcze jakaś akcja z Soul Society - Ci od Fullbringa wydają się dosyć podejrzani, więc nie zdziwiłbym się, gdyby nagle zaatakowali Społeczeństwo Dusz. (;

Lena
Użytkownik

Dodane dnia 29-04-2011 19:44
Tak Ichigo jest przywiązany do Ruki. Przecież dzięki niej otrzymał moce. Może dzięki temu powstała jakaś więź między nimi.

Natarachi
Użytkownik

Dodane dnia 29-04-2011 19:45
No tak, czyli -
Ichi będzie walczył z Tsukishimą, ci od fullspringu będą trenować Ichiego, Chad będzie się martwił Ichim, Inue będzie sięzastanawiać skąd zna Tsukishimę, a Ishidę wyleczy jego ojciec pod jakimś warunkiem. Poza tym pojawią się Rukia i Renji i będą pouczać Ichiego.
Potem będzie wielkie bum i bach (walka), Soul Society będzie atakować (nie wiadomo kogo - wszystkich ) na koniec pprzyjdzie Ishin i Uruhara i wszystkich uratują.
The End~ (albo jakiś kolejny wątek).
Lena
Użytkownik

Dodane dnia 29-04-2011 19:49
Najpierw musi być saga o Ishinie tak powiedział Kubo. Mam wielką nadzieje , że wreszcie się wyjaśni coś na temat ojca Ichigo. Narazie mamy dużo niewiadomych.
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 29-04-2011 19:57
W sumie racja - przydałoby się więcej informacji o ojcu Ichigo i o ojcu Ishidy przy okazji.

Coś więcej o Uraharze też moglibyśmy się dowiedzieć.

I ta sprawa z Genryuusaiem. (;

Natarachi
Użytkownik

Dodane dnia 29-04-2011 19:58
Nie lubię go...
A historii ojca Ishidy jestem bardzo ciekawa, ogólnie ciekawa postać.
Lena
Użytkownik

Dodane dnia 29-04-2011 20:05
Alder napisał/a:
W sumie racja - przydałoby się więcej informacji o ojcu Ichigo i o ojcu Ishidy przy okazji.

Coś więcej o Uraharze też moglibyśmy się dowiedzieć.

I ta sprawa z Genryuusaiem. (;

Ja też się zastanawiam co zrobił Urahara że go tak nie lubią. Czyżby znów jakieś eksperymenty. Wygląda, że go dość dobrze znają.
Natarachi
Użytkownik

Dodane dnia 29-04-2011 20:08
O wiem! Może do tej całej historii dołączy Urahara. Wyczaruje jakieś coś i wszystkich tym 'potraktuje' :3

A tak poza tym, właśnie się dowiedziałam, że Kubo Tite planuje wprowadzić do mangi jeszcze dwa wątki - krótszy i dłuższy, a ten krótszy ma byc najpierw..
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 02-05-2011 16:51
Mały... Wyciek - kolejny chapter za 2 tygodnie (najprawdopodobniej)

http://manga-lib....ne/bleach, 446

SPOILER! PRZECZYTAJ PO PRZEJRZENIU ROZDZIAŁU!

Dalsza część historii, walka i... Niespodzianka. Kim jest osoba na końcu? Co Ichigo odkryje w swej głębi? Z kim będzie tam przebywał? Z Rukią, Zangetsu... A może ze swym Hollowem? A może będzie to ktoś nowy?

Co o tym sądzicie? (;

Lena
Użytkownik

Dodane dnia 25-05-2011 16:36
Dobre wpadł do gry. Kubo naprawdę co ty masz za pomysły

Jeśli chodzi o to z kim będzie walczył to może to być ktoś nowy. Chociaż wolałabym by to był Hichigo stęskniłam się za tą mordeczką. Wygląda na to że Ichigo jeszcze nie dokończył swojej transformacji.

Chapter 448
Coś się zaczyna wreście dziać. Jak zwykle zakończone wejściem kogoś nowego. Kim jest ta osoba? Po stroju można wywnioskować, że to shinigami. A co najważniejsze jaki ma plan Isshin względem własnego syna. Nie mogę się doczekać cco będzie dalejbugs

"Jeszcze nie upadłem tak nisko, aby walczyć z własnym bratem."
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 04-07-2011 19:44
Hmm..? Wszystko się obraca w przeciwnym kierunku... Myślałem, że wszyscy będą walczyć z tym Tsukishimą, a tu takie nowe umiejętności jego fullbringa poznajemy. (;

Lena
Użytkownik

Dodane dnia 28-02-2012 18:47
Nowy chapter zapowiada powrót do starego Bleach. Ichigo odzyskał swoje moce i do tego pojawiła się Rukia. Kubo ty trolu dlaczego wprowadziłeś nową moc jak i tak powróciłeś do mocy shinigami. Jak wam się podoba nowy wygląd Rukii?

Nowiny amerykanie biorą się za ekranizację Bleach. Strach się bać jak oni to zepsują.
Studio które to zrobi to Warner Brothers. Scenariuszem zajmie się Dan Mazeau (Gniew Tytanów), zaś produkcją i prawdopodobnie reżyserią - Peter Segal (Dorwać Smarta, Wykiwać klawisza, Dwóch gniewnych ludzi).

Nadchodzi wielka tragedia dla fanów Bleach.

"Jeszcze nie upadłem tak nisko, aby walczyć z własnym bratem."
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2020 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności