Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Niedziela, Styczeń 19, 2020
Zobacz Temat
Jinja Temple | MANGA | O mangach ogółem
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Naruto
Natarachi
Użytkownik

Dodane dnia 28-04-2011 20:19
Teraz jestem zachwycona. Coś się dzieje, Naruto wkracza do akcji. Ciekawa jestem, jak będzie z Kyuubim, czy się z nim jakoś 'dogada' w sprawie mocy, czy będzie na siłe...?
28629199 Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 28-04-2011 20:23
Naruto i Killer Bee wkroczyli do akcji - ciekawe jak rozwinie się akcja, gdy teraz Madara ma zamiar na nich zapolować. Wykorzysta Sasuke do zwabienia i pokonania Naruto? A może Madara osiągnie swój cel? Niee... To niemożliwe. Naruto musi przeżyć.

Dodatkowo... Killer Bee może kontrolować swoją bestię w 100% Naruto tylko w jakiś 50%, ale u niego do mocy zaliczana jest jeszcze umiejętność wykorzystania naturalnej chakry pochodzącej z otoczenia.

No i ten jego Rasengan w formie Ogoniastej Bestii... Pewnie już po głowie chodzi mu Fuuton Rasen-Shuriken w tej formie z wykorzystaniem energii natury i lisa. (;

Wyślij Prywatną Wiadomość
Natarachi
Użytkownik

Dodane dnia 28-04-2011 20:31
Naruto na pewno się zmierzy z Sasuke. Albo się nawzajem pozabijają, jak to Naruto powiedział, albo się pogodzą i połączą siły. Ta walka będzie dopiero za jakiś czas, bo to jest prawie że główny wątek, więc aby kontynuować mange, nie można go zamknąc.

Kto wie, co Naruto chodzi po głowie... Wszystko^^
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 28-04-2011 20:33
Mi się wydaje, że w tej walce sobie wszystko wytłumaczą. Wydarzy się ona albo przed śmiercią Madary, albo po.

Jeśli przed, to będą razem go zwalczać. Jeśli po, to znaczy, że Madara się wygada i Sasuke da to do zrozumienia, że był manipulowany.

W sumie cała ta jego nienawiść opiera się na kłamstwie(wg mnie)

Natarachi
Użytkownik

Dodane dnia 28-04-2011 20:52
Też mi się tak wydaje.
A jeśli chodzi o walkę, to jako że cała manga jest bardzo 'pozytywna', raczej Naruto i Sasuke się pogodzą i razem pokonają Madare.
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 28-04-2011 22:01
Wątki spotkań Naruto-Sasuke nie były zbyt pozytywne i było kilka smutnych chwil - śmierć Asumy i ta muzyka jej towarzysząca po pożegnaniu - łzy w oczach miałem. ;D

Natarachi
Użytkownik

Dodane dnia 29-04-2011 19:25
No taak, ale chodzi mi o ogólny zarys mangi. To shounen i do tego komedia, takowe najczęściej kończą się happy end'em i zgodą skłóconych bohaterów.
Dziewczyny są bardziej wymagające, dlatego tam jest więcej smutnych zakończeń ;P
Sado
Użytkownik

Dodane dnia 29-04-2011 21:48
Natarachi napisał/a:
No taak, ale chodzi mi o ogólny zarys mangi. To shounen i do tego komedia, takowe najczęściej kończą się happy end'em i zgodą skłóconych bohaterów.
Dziewczyny są bardziej wymagające, dlatego tam jest więcej smutnych zakończeń ;P

Czy ja wiem. Myślę, że Kishi pójdzie w ślady brata i zakończy serię podobnie jak 666Satan. Chociaż perspektywa śmierci trójki głównych bohaterów byłaby o niebo lepsza, w końcu strasznie irytujące postacie.
Arashizr
Użytkownik

Dodane dnia 11-03-2012 21:47
Myślę że zakończenie będzie po wygranej lub przegranej wojnie, którą zwieńczy pojedynek Naruto i Sasuke, kończący się śmiercią obu stron oczywiście *yes*

Co myślicie o najnowszych chapterach?

Co Itachi zrobi?, jak powstrzyma Edo Tensei i to jeszcze z Sasuke na karku...

"pewnie myślisz że jestem najgorszą siostrą na świecie bo wykorzystuję stopę brata do robienia sobie dobrze..."
Edytowane przez Arashizr dnia 11-03-2012 21:47
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 11-03-2012 22:24
Wydaje się, że Kishimoto zakończy tą historię zwycięstwem głównego bohatera. Wojna zostanie przegrana, Tsunade oczywiście zginie, a Naruto jak zawsze uratuje sytuacje, pokona człowieka w masce, którego niegdyś zwali Madarą, a następnie przekona Sasuke(w walce oczywiście) do swych racji. Odbudują wolę ognia i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.

Odnośnie Edo Tensei - jeśli zabicie użytkownika techniki nie pomoże, trzeba go przekonać do tego, by sam ją zdezaktywował. Jak to osiągnąć? Itachi może to zrobić poprzez technikę iluzji zawierającą się w jego oczach.

Arashizr
Użytkownik

Dodane dnia 12-03-2012 17:48
Ale Kabuto wydaje się trochę zbyt pewny siebie...

"pewnie myślisz że jestem najgorszą siostrą na świecie bo wykorzystuję stopę brata do robienia sobie dobrze..."
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 12-03-2012 17:52
Wydaje się... Jeszcze można tłumaczyć jego pewność siebie przypuszczeniami, że posiada on rinnegana, czy sharingana(przeszczepionego oczywiście) i dzięki niemu będzie w stanie oprzeć się iluzji Itachiego.

Arashizr
Użytkownik

Dodane dnia 13-03-2012 14:43
Jego oczy były już pokazywane w mandze a przeszczepiony sharingan bądz rinnegan jest aktywny cały czas więc nie mógłby ukryć tego doujutsu

Nilsharr
Użytkownik

Dodane dnia 19-03-2013 16:05
No i jak już wszyscy wiemy, Kabuto nie oparł się iluzji Itachiego. Ale teraz dopiero się dzieje. Co sądzicie o ostatnich rozdziałach?

Msten1000
Użytkownik

Dodane dnia 19-03-2013 17:33
Nilsharr napisał/a:
Co sądzicie o ostatnich rozdziałach

Jedno wielkie gówno.

imageshack.us/a/img4/2045/9uu1.png
Edytowane przez Msten1000 dnia 19-03-2013 17:33
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2019 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności