Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Niedziela, Styczeń 19, 2020
Zobacz Temat
Jinja Temple | MANGA | O mangach ogółem
Autor Veritas
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 15-05-2011 20:16
Tytuł wydawany przez naszą grupę... Podoba się wam? Co w nim jest takiego ciekawego itd. itd...

Dzisiaj udało mi się przeczytać wszystko, co do tej pory zostało wydane i przyznam, że z początku wydawało mi się, że ta manga jest jakaś "drętwa", jednakże czytając dalej wciągnęła mnie ta cała akcja, która się tam rozwija... Trening, coraz wyższy poziom, ukrywanie swoich umiejętności, nowi wrogowie, a teraz na dodatek... Starcie dwóch osób, które... Wydawałoby się są jednymi z silniejszych w tej całej szkole.

Przemawia do was ta manga? Podoba się akcja i jej rozwój? Też myślicie, że na początku wszystko działo się w nieco zbyt szybkim tempie?

I rozwój obecnej akcji? Jak myślicie, co się stanie? Jak to wszystko się rozwinie? Kto wygra? A może walka zostanie przerwana?

Zapraszam do tematu... (;

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Veritas
andrago
Użytkownik

Dodane dnia 15-05-2011 21:11
O! Temat o tłumaczonej przez mnie manhwie. W sumie sam jestem ciekawy co niej sądzą inni. Może to zmotywuje mnie do szybszego tłumaczenia

i777.photobucket.com/albums/yy52/andragonis/banerki/Beznazwy-1-2.png
8445733 Wyślij Prywatną Wiadomość
^sakiu
Administrator

Dodane dnia 16-05-2011 13:51
Ogolnie Veritas jest ok, jedyne co mi sie nie podobalo to otwarte zakonczenie bez szans na part 2

W sumie to dobry pomysl z tym tematem pozniej zrobie osobne do mang, ktore sam robie bo interesuje mnie np kto czyta dane mangi i co i nich sadzi

Sorry, ze bez polskich, ale pisze z iphone i nie chce mi sie wybierac polskich liter =x
Wyślij Prywatną Wiadomość
TheLastJedi
Użytkownik

Dodane dnia 16-05-2011 16:13
No ja czytałem tą mangę jeszcze za lat mojej młodości po angielsku, jak najbardziej na + ^^
@sakiu: nie ma szans na part2? coś tam miało być :/

\m/

http://myanimelis...heLastJedi
3850651 Wyślij Prywatną Wiadomość
andrago
Użytkownik

Dodane dnia 17-05-2011 12:58
Ja sądzę że może kiedyś jakaś kontynuacja będzie. Miała być zaraz po zakończeniu pierwszej części, ale decyzja od dalszej serializacji się przeciągała i w końcu autor i rysownik zajęli się innymi projektami. Autor kiedyś mówił że z chęcią robiłby dalej Veritas i kiedyś może będzie miał taką sposobność.

i777.photobucket.com/albums/yy52/andragonis/banerki/Beznazwy-1-2.png
8445733 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2019 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności