Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Piątek, Sierpień 14, 2020
Zobacz Temat
Jinja Temple | MANGA | O mangach ogółem
Autor Tasogare Otome x Amnesia
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 16-05-2011 20:00
No to jazda ;p

W niejasnych okolicznościach ginie młoda dziewczyna, zostaje ona zamknięta i zostawiona na śmierć w budynku starej akademii. Jedyną osobą mogącą zobaczyć jej ducha jest pierwszoroczniak, Niiya Teiichi. Teraz razem starają się rozwikłać tajemnicę jej śmierci.

Nie wiem dlaczego wcześniej na to nie wpadłem ;p ale już jest... temacik o TOxA, bo sporo ludzi już naczytało się tej pozycji, więc interesowałoby mnie co o sądzicie o tej mandze

Niedawno wydaliśmy rozdział 21 i osobiście muszę tylko stwierdzić, ze nie wiem co ten Maybe tam robi, ale ostatnio coś w każdym rozdziale jakby zabrakło mu tuszu ;p Ale ogólnie ostatnie rozdziały były spoko, zwłaszcza ten gdzie mogliśmy zasmakować fanservicu Kirie ;p
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tasogare Otome x Amnesia
Mangetsu
Użytkownik

Dodane dnia 05-07-2011 17:41
Manga generalnie świetna. Posiada znakomitą fabułę, tworzącą jedną całość, gdzie każdy element łączy się z innymi i pociąga za sobą następne wydarzenia, a całość osnuta jest słodką nutką tajemnicy.
10749025 Wyślij Prywatną Wiadomość
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 14-07-2011 09:30
No więc rozdział 23 wydany, jednocześnie dobiliśmy do końca "Akahito-san Arc".

Cały arc wg mnie trochę za krótki i fakt, że w połowie już widzieliśmy kto jest tym Akahito-san i dlaczego nim jest troszkę nie został tu przemyślany.

No nic, rozdział 24 mogę tylko zdradzić, że jest skupiony na Okonogi Momoe wiec jeszcze jako tako nowego Arc'a nie ma, może coś ruszy z rozdziałem 25
Edytowane przez sakiu dnia 14-07-2011 09:30
Dankan
Użytkownik

Dodane dnia 14-07-2011 17:44
chap 23

Spoiler
A mnie zastanawia gdzie się podziała Kirie ? przecież biegła razem z Teiichi na pomoc Kirishimie. Myślałem że autor jeszcze czymś ciekawym zaskoczy.

Zgadzam się patrząc na poprzednie był to słaby wątek

www.mtvk.pl/darekch/sc/t.png
www.mtvk.pl/darekch/sc/c1.pngmyanimelist.net/signature/Dankan.pngwww.mtvk.pl/darekch/sc/c3.png
www.mtvk.pl/darekch/sc/b.png
dankan_dad 2456704 http://myanimelist.net/animelist/Dankan Wyślij Prywatną Wiadomość
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 15-07-2011 09:04
No to było całkiem dziwne
Edytowane przez sakiu dnia 15-07-2011 09:05
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2020 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności