Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!





Rejestracja
Zgubione hasło
Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Piątek, Wrzesień 24, 2021
Zobacz Temat
Jinja Temple | MANGA | O mangach ogółem
Autor AKB49 Renai Kinshi Jourei
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 16-05-2011 20:04
Po Break Blade, a nawet i przed Break Blade kolejny nowy projekt, którym się zajmuję...

Manga oparta na bardzo popularnym w Japonii zespole AKB48. Urayama Minoru, chłopak, który aby pomóc dziewczynie, w której się podkochuje postanawia sam przebrać się za dziewczynę, aby wziąć udział w audycji do naboru nowych członkiń dla zespołu AKB48. Yoshinaga Hiroko, bo tak ma na imię nasza bohaterka zawsze chciała być taka jak jej ulubiona piosenkarka z zespołu AKB. Po ostatnim niepowodzeniu Yoshinaga postanowiła, że będzie to jej ostatnia próba, aby dostać się do zespołu, dlatego Minoru postanawia wystąpić w tej samej audycji, jako Urakawa Minori, aby jej w tym pomócr30; Tak oto rozpoczyna się jego droga do stania się ridolkąr1; w AKB48!


Wolny start, ale się w połowie pierwszego tomu rozkręca i z rozdziału na rozdział jest coraz lepiej

Obecnie w Japonii wydano 2 tomy, które sobie sprowadziłem w edycjach limitowanych *_* (przy okazji muszę stwierdzić, że takich limitek u nas brakuje =x) i czekam z niecierpliwością na tom 3. Plusem tej mangi nad TOxA jest to, że wydawana jest co tydzień w weekly shonen magazine więc oczekiwanie na nowe rozdziały nie jest tak masakrycznie denerwujące jak z TOxA

A wam podoba się ta pozycja? ^^
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności