Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Niedziela, Styczeń 19, 2020
Zobacz Temat
Jinja Temple | MANGA | O mangach ogółem
Autor Poszukuj?
Arashizr
Użytkownik

Dodane dnia 23-02-2012 17:30
Witam, jaką polecilibyście mangę, chodzi mi o coś wciągającego, ciekawego, ładnego żeby w ogóle dało się czytać ;P, najlepiej o magii lub o innych siłach nadprzyrodzonych.
Może być zakończone ale nie musi .
Jestem facetem więc nie podrzucajcie tu shoujo

"pewnie myślisz że jestem najgorszą siostrą na świecie bo wykorzystuję stopę brata do robienia sobie dobrze..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Poszukuj?
hekate7
Użytkownik

Dodane dnia 25-02-2012 12:20
Może Shin Angyo Onshi. Ktoś mi to polecał i ciągle się zbieram, żeby przeczytać XD Aktualnie ślęczę nad Claymore- dużo scen walki, w większości kobiety ale ciekawa fabuła, wspaniałe rysunki istot nadprzyrodzonych i dużo rozdziałów. Jeszcze nie skończona.

W wyborze mang kieruję się metodą "gdzie ładniejsze rysunki" . W zasadzie, jak się człowiek zagłębi już w treść, to czyta nawet te o słabej akcji. Przynajmniej ja się na takich rzeczach przyłapuje...
andrago
Użytkownik

Dodane dnia 28-02-2012 18:27
-Shingeki no Kyojin - nie wiem czy kreska ci się spodoba, ale manga jest naprawdę dobra, jedna z najlepiej sprzedających się mang w 2011
-The Breaker - nie ma tam jakiejś magii, ale jest dużo walk gdzie walczą jakby mieli supermoce
-Shin Angyo Onshi
-Übel Blatt
-ID

i777.photobucket.com/albums/yy52/andragonis/banerki/Beznazwy-1-2.png
8445733 Wyślij Prywatną Wiadomość
Arashizr
Użytkownik

Dodane dnia 03-03-2012 23:12
Dzięki wszystkim clap

Ze wszystkich spodobał mi się "Shingeki no Kiojin"
jestem juz na 6 rozdziale a w nocy przeczytam pewnie z następne 6 *yes*

"pewnie myślisz że jestem najgorszą siostrą na świecie bo wykorzystuję stopę brata do robienia sobie dobrze..."
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2019 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności