Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: środa, Sierpień 10, 2022
Zobacz Temat
Jinja Temple | JT - Grups | Dramy
Autor Boku wa Tomodachi ga Sukunai
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 31-05-2011 21:02
Pierwsza z zapowiedzi, którą mam zamiar się zająć

僕は友達が少ない
Boku wa Tomodachi ga Sukunai
Nie mam wielu przyjaciół

dl.dropbox.com/u/6148172/20110517_tomodachi08v2.jpg

Od lewej: Mikazuki Yozora, Kashiwazaki Sena, Hasegawa Kodaka, Shiguma Rika, Kusunoki Yukimura, Takayama Maria, Hasegawa Kobato

Drama CD
Liczba "rozdziałów": 5

Rozdział 01 Wydane
Rozdział 02 Wydane
Rozdział 03 Wydane
Rozdział 04 Wydane
Rozdział 05 Wydane

Czekałem, czekałem i się doczekałem wyjścia tej Dramy CD. Jeśli ktoś nie kojarzy tytułu to mogę tylko odesłać do Maigo scans, które tłumaczy mangę po angielsku. Po polsku to nie wiem czy ktoś to robi, my chyba nie, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo

Całość jest o kilku uczniach (którzy mają problemy z adaptacją społeczną), którzy należą do klubu, którego zadaniem jest szukanie sobie przyjaciół ;p trochę tu gagów, trochę zboczonych tekstów, ogólnie jest śmiesznie.

Dramę przesłuchałem prawię całą... jest tego sporo bo wszystko ma około 900 linii tekstu do przetłumaczenia. Rozdział 01 pojawi się w miarę szybko bo to tylko takie intro bardzo krótkie... natomiast od rozdziału 02 długość każdego następnego to coś pomiędzy 10 a 15 minut... więc sporo słuchania!

Jak komuś podoba się zapowiedź, to przyda mi się zachęta do pracy, bo tekstu do zrobienia jest spoooro ;p
Edytowane przez sakiu dnia 07-11-2011 09:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Boku wa Tomodachi ga Sukunai
^Sacredus
Administrator

Dodane dnia 31-05-2011 21:11
No to mi podpadłeś :/
Boku wa Tomodachi ga Sukunai to jedno z 10 obecnie najpopularniejszych* w Japonii LIGHT NOVEL, na podstawie którego powstała manga i niedługo, na jesieni, anime.

Co do samej serii... potwierdzam, śmieszne jest (chociaż czytałem tylko LN)

bdw. 900 linii? PHI, zobaczyłbyś sobie jaka LN jest długa to przestałbyś marudzić

*a z tych jak do tej pory jedynie Sword Art Online nie ma nawet zapowiedzianego anime, chociaż jest już Drama CD, więc to chyba dobry znak

Edytowane przez Sacredus dnia 31-05-2011 21:12
Autor RE: Boku wa Tomodachi ga Sukunai
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 24-10-2011 15:43
Możesz zrobić Novelkę .... Ja mam za dużo projektów papierowych, więc zostaje mi tylko od czasu do czasu zrobienie dramy czy czegoś ;p

Tyle pobrań i nikt nic nie komentuje, czy się podoba czy nie?

Anyway... wczoraj oddałem 03 do korekty, więc w ciągu kilku dni powinien epizod się pojawić... niezłe jaja tam są, oj niezłe

...................................................................................................
Ep 04 i 05 poszły wczoraj z korekty do ewentualnych poprawek. Na dniach powinny wyjść.

Nareszcie tym samym zamknie się ostatni projekt nie związany z mangami i ode mnie... na razie

A co się dzieje w obu epach? oj dużo... tak więc jest na co czekać.
Edytowane przez sakiu dnia 24-10-2011 15:44
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności